50 tys. dekoderów EVOBOX PVR z nowym oprogramowaniem

8 czerwca Cyfrowy Polsat udostępnił wybranym posiadaczom dekoderów EVOBOX PVR nowe oprogramowanie. Aktualizację oznaczoną numerem 2.1.2. otrzymało 50 tys. tonerów z zakresu modułów: 1845999370 – 1846147720.
 
Soft zmienia: nazwy stanu oszczędzania energii „Uśpienie” na „Szybki start”; pozycji w Opcje dla menu Wideo i Muzyki oraz dodaje: nowe pozycje satelitarne do wyboru w konfiguracji DiSEqC; tytuły plików multimedialnych w widokach miniatur; nowe opcje w Nagrania i Zaplanowane i możliwość anulowania nagrywania sezonu. Oprogramowanie dodało też funkcję udostępnienia funkcjonalności serwera DLNA udostępniającego pliki multimedialne wideo, zdjęcia i muzykę z podłączonego do dekodera dysku USB.
Aktualizacja wprowadziła także m.in. komunikat w przypadku braku zainstalowanych kanałów; poprawiła stabilność i wydajność oprogramowania; usprawniła zarządzanie folderami użytkownika, a także zoptymalizowała wybudzanie dysku twardego, odtwarzania napisów w plikach multimedialnych oraz współpracę z konwerterami SCR.
Soft aktualizuje się automatycznie w trybie czuwania. Podczas normalnej pracy oprogramowanie zostanie pobrane w tle i dekoder wyświetli na ekranie TV planszę z informacją o przeprowadzeniu procesu aktualizacji. Potwierdzenie uruchomi aktualizację, natomiast odmowa spowoduje wykonanie aktualizacji w momencie przejścia dekodera w tryb czuwania.
 
źródło: 

One thought on “50 tys. dekoderów EVOBOX PVR z nowym oprogramowaniem

  • 9 czerwca 2017 o 13:54
    Permalink

    Ja już mam. Zmiany jak najbardziej na plus. Podoba mi się wsparcie techniczne dla sprzętu w wykonaniu polsatu. To już któraś aktualizacja.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *