Telekomunikacja - Telefony - Promocje

50 tysięcy zadowolonych klientów Supernet Video

Na dynamicznie rozwijającym się rynku usług telekomunikacyjnych trzeba stale trzymać rękę na pulsie. Tak, by wyprzedzać wydarzenia i być gotowym na potrzeby klientów zanim jeszcze one zostaną wypowiedziane.
 
W efekcie tych starań jako pierwsi na rynku zaoferowaliśmy nielimitowane połączenia głosowe w każdej taryfie, później, jako pierwsi zaoferowaliśmy nielimitowaną liczbę gigabajtów także od najniższej taryfy. Kolejnym przełomem był maj, kiedy jako pierwsi w kraju uruchomiliśmy kolejną innowacyjną usługę – Supernet Video. (Dla przypomnienia: za całe 5 złotych miesięcznie można dzięki niej uzyskać nieskrępowany dostęp do wielu popularnych serwisów wideo z YouTube’em włącznie.)
Od momentu startu oferty, Supernet Video cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Ofertę pozytywnie oceniły i media i klienci. Oczywiście pojawiały się też głosy, że Supernet Video, choć zdecydowanie innowacyjny, choć mobile first i mobile only, czy odniesie sukces komercyjny, to się dopiero okaże. Trudno się temu dziwić. Każdy produktowiec wie, że od deklaracji zakupu do zakupu droga długa. A i nawet wtedy podróż klienta dopiero się zaczyna.
Tymczasem właśnie mijają dwa miesiące od chwili gdy Supernet Video zawitał na rynku i w naszej ofercie, wiec to chyba dobry moment by powiedzieć „sprawdzam”.
W 2 miesiące od startu, aż 50 tysięcy abonentów aktywowało usługę. Czuliśmy wprawdzie, że to już ten moment, ale w naszych estymacjach byliśmy skromniejsiJ Jak napisane zostało w tytule – klienci są zadowoleni, usługa przyjęła się bardzo dobrze: odsetek tych, którzy zdecydowali się ją wyłączyć jest niewielki, ledwie kilkuprocentowy. Co ważne, spora liczba klientów (prawie 3x większa niż zakładaliśmy) wybiera tez pakiet Full HD. A udział tej grupy w całej sprzedaży stale rośnie. Te wyniki szczerze cieszą i dają nam motywację do dalszych działań.
Dlatego nie zatrzymujemy się i za chwilę kolei klienci będą mogli aktywować Supernet Video na swoich numerachJ
Tymczasem, dla drobnego uczczenia tej okrągłej liczby mamy niewielki konkurs w którym do wygrania będzie pięć 3-miesięcznych subskrypcji do Netflixa – naszego wspaniałego partnera. Zadanie jest banalnie proste, po szczegóły zapraszamy na Twittera @TMobilePolska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *