Telekomunikacja - Telefony - Promocje

5G Bardziej. „Najsieć” już dostępna dla klientów T-Mobile!

Streaming w jeszcze wyższej rozdzielczości, rozrywka dostępna na wyciągnięcie ręki, jeszcze łatwiejszy kontakt z bliskimi, a dla biznesu niezwykłe możliwości cyfrowego rozwoju – to wszystko dzięki nowej, jeszcze szybszej sieci 5G T-Mobile.

 

Przyspieszamy, przebijając magiczną barierę 1 Gb/s, by nasi klienci mogli cieszyć się doświadczeniami w najlepszej jakości. To wszystko dzięki 5G Bardziej – sieci stworzonej w oparciu o najlepszą technologię T-Mobile i pasmo 3,7 – 3,8 GHz, trzy razy pojemniejszej niż sieci poprzednich generacji. Pełnią możliwości sieci 5G Bardziej mogą już cieszyć się pierwsi mieszkańcy Poznania, Piły, Grudziądza, Torunia, Bydgoszczy, Łodzi, Kielc, Radomia, Częstochowy, Warszawy i wielu innych miejscowości w całym kraju, ale to dopiero początek. Już w tej chwili sygnał sieci 5G Bardziej dociera do naszych klientów za pośrednictwem 1448 stacji bazowych, a w ciągu najbliższych tygodni liczba stacji dostarczających klientom sygnał nowej sieci przekroczy 2000, obejmując ponad 26% populacji kraju. Mapa zasięgu sieci 5G Bardziej dostępna jest pod adresem: www.t-mobile.pl/c/mapa-zasiegu

Oferty 5G Bardziej dla wszystkich

Możliwość skorzystania z jakości 5G Bardziej otrzymają dziś klienci wszystkich aktualnych głosowych ofert abonamentowych w T-Mobile dla klientów indywidualnych. To samo dotyczy klientów ofert MagentaBIZNES oraz klientów ofert korporacyjnych. W każdym z tych planów oferujemy bogate portfolio telefonów, tabletów i urządzeń sieciowych, przygotowanych na pełne wykorzystanie zalet sieci 5G.

Dostęp do 5G Bardziej zyskają także klienci aktualnych ofert przedpłaconych: na doładowania (T-Mobile  MIX) oraz  Red Bull MOBILE, a także na kartę (oferty M, M+UA oraz L). Dodatkowo, przygotowaliśmy promocję, dzięki której od 1 lutego do 30 kwietnia z dostępu do 5G Bardziej będą mogli bez dodatkowych opłat korzystać wszyscy dotychczasowi klienci umów przedpłaconych (T-Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz T-Mobile MIX).

Klienci T-Mobile kochają najwyższą jakość sieci, więc wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Przyspieszamy naszą sieć, by mogli doświadczać cyfrowego świata jeszcze Bardziej – powiedział Andreas Maierhofer, CEO T-Mobile Polska. Już dzisiaj każdy może być częścią tej rewolucji, a co za tym idzie doświadczyć nieskrępowanego dostępu do rozrywki, edukacji i kultury jakie daje 5G Bardziej oraz na własne oczy przekonać się jak nowe technologie pozwalają tworzyć w pełni cyfrowe społeczeństwo i innowacyjną gospodarkę 5.0. Chcemy, aby nasi klienci zawsze jako pierwsi mieli dostęp do najlepszych rozwiązań.

Z 5G Bardziej mogą również korzystać klienci wybierający ofertę Internetu domowego – technologia ta jest dostępna w większości aktualnych ofert.

Od wielu miesięcy przygotowywaliśmy się, aby móc jak najszybciej zaoferować każdemu klientowi T-Mobile jak najlepszą jakość sieci 5G Bardziej. Oddajemy dziś w ich ręce sieć, której prędkości mogą być porównywane z łączami światłowodowymi. Poprzednie generacje sieci przyniosły nam rewolucję w postaci cyfrowych usług, nieskrępowanego dostępu do multimediów oraz sprawiły, że dziś filmy coraz częściej oglądamy w streamingu, a nie w telewizji. Zupełnie nowe, rewolucyjne, cyfrowe  technologie oparte na 5G powstają już dziś – wierzymy, że uruchomienie 5G Bardziej przyspieszy ich rozwój – powiedział Alexander Jenbar, CTIO T-Mobile Polska.

Nielimitowane korzyści

To jednak nie wszystko. Z myślą o uruchomieniu nowej sieci wprowadziliśmy do naszej oferty portfolio smartfonów 5G, które dostępne są z rabatami sięgającymi nawet 1000 zł. Szczegóły aktualnej promocji dostępne są na tej stronie: www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/wyprzedaz. A w kolejnych tygodniach nasi klienci mogą spodziewać się dodatkowych promocji, we wszystkich przedziałach cenowych.

Co więcej, dla nowych i obecnych klientów mamy rabaty na nielimitowaną ofertę L. Przenosząc numer do magentowej sieci i wybierając taryfę „L Nielimitowana”, klienci przez pierwsze 3 miesiące nie zapłacą abonamentu. Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwie umowy w ofercie  „L Nielimitowana”, przez 12 miesięcy za drugi abonament zapłacą tylko 20 zł. Dodatkowo w Magenta Moments będą dostępne unikalne oferty – specjalne akcje w aplikacji i online, tworzące wyjątkowe doświadczenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Z kolei klientom MagentaBIZNES, którzy chcą przenieść się do świata 5G Bardziej proponujemy skorzystanie z promocji Zimowe Okazje, w której dostępne są smartfony 5G w atrakcyjnych cenach. Klienci, którzy dopiero przychodzą do naszej sieci mogą otrzymać 12 miesięcy abonamentu za 0 zł. Szczegóły oferty dostępne są pod adresem www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-firm/zimowe-okazje

foto. T-Mobile Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *