PolecanePolsat BOXSport w TV

6 kanałów Eurosport z Zimowymi IO Pekin 2022 w Polsat Box

W Polsat Box Zimowe Igrzyska Olimpijskie będzie można oglądać w 6 kanałach Eurosport – Eurosport 1 i 2 nadawanych w HD oraz 4 okolicznościowych – Eurosport 3, 4 i 5 w HD i Eurosport 4K, które operator włączy na czas Olimpiady. Dodatkowo w ramach „otwartego okna”, zaplanowanego do 20 lutego, Polsat Box zapewni możliwość oglądania głównych stacji Eurosport 1 i 2 wszystkim abonentom, od najniższych pakietów. Wszystko to bez dodatkowych opłat.

 

Program Zimowych Igrzysk Olimpijskich Pekin 2022 obejmuje 15 dyscyplin i 109 konkurencji. Weźmie w nich udział około 2900 sportowców z ponad 90 Narodowych Komitetów Olimpijskich. Abonenci Polsat Box korzystający z telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej z dekoderem będą mogli śledzić zmagania sportowców na 6 antenach Eurosport, które zapewnią aż 850 godzin godzin transmisji z Olimpiady.

Znajdą je na następujących pozycjach w swoich dekoderach:

  • Eurosport 1 (pozycja 333): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny
  • Eurosport 2 (pozycja 334): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, różne dyscypliny
  • Eurosport 3 (pozycja 335): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, hokej na lodzie
  • Eurosport 4 (pozycja 336): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, łyżwiarstwo (figurowe, szybkie, short-track)
  • Eurosport 5 (pozycja 337): Zimowe Igrzyska Olimpijskie Beijing 2022, curling
  • Eurosport 4K (pozycja 338): najważniejsze zimowe rozgrywki sportowe oraz ceremonia otwarcia i ceremonia zamknięcia

Widzowie poza emocjonującymi zmaganiami wybitnych sportowców będą również mogli cieszyć się oprawą komentatorską zapewnioną przez wielu znakomitych ekspertów. Igrzyska skomentują m.in.: Justyna Kowalczyk, Tomasz Sikora, Tomasz Jaroński, Magdalena Pałasz, Jakub Kot, Krzysztof Biegun i Wojciech Topór, Mariusz Czerkawski czy Katarzyna Woźniak. Na żywo, prosto z Pekinu relacje poprowadzi duet: Marek Rudziński i Igor Błachut.

W Polsat Box oglądasz, jak chcesz

Jeszcze większą swobodę kibicowania zapewniają abonentom Polsat Box nowoczesne funkcje dekoderów – dostępne na wszystkich kanałach Eurosport – umożliwiające przewijanie, zatrzymywanie i powtarzanie wybranych audycji podczas oglądania rywalizacji w ulubionej dyscyplinie:

  • TimeShift – zatrzymywanie i przewijanie określonych programów do 2 godzin,
  • reStart – oglądanie określonych programów z kanałów od początku,
  • CatchUP – dostęp do określonych programów do 2 dni wstecz od ich emisji, bez dodatkowych opłat i bez konieczności nagrywania.

Abonenci Polsat Box wszystkie kanały Eurosport będą mogli oglądać w ramach swojego pakietu TV, a także na komputerach, laptopach, smartfonach i tabletach w Polsat Box Go.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *