PolecaneTelevio

6 kanałów PREMIUM dla najmłodszych w pakietach BASIC i FAMILY

Z okazji Dnia Dziecka Televio udostępnia swoim użytkownikom dodatkowe kanały PREMIUM, z których subskrybenci będą mogli korzystać za darmo do końca miesiąca. W ofercie znajdują się popularne stacje dziecięce jak CBeebies i Disney Junior.

 

Fantastyczna wiadomość dla najmłodszych widzów! Platforma telewizji internetowej Televio przygotowała specjalny prezent na Dzień Dziecka. Od 1 czerwca do pakietów BASIC i FAMILY zostaną dodane dodatkowe kanały dziecięce. Odbiorcy mogą się nimi cieszyć do końca miesiąca całkowicie za darmo. W promocji znajdują się najpopularniejsze w Polsce stacje dla dzieci, które prezentują duży wybór wartościowych programów edukacyjnych i rozrywkowych.

Do pakietu FAMILY trafią następujące stacje telewizyjne: CBeebies, Disney Junior, Disney XD. Natomiast w ofercie BASIC, poza wymienionymi kanałami, zostaną dodane także stacje Disney Channel, Duck TV, Duck TV Plus, które znajdują się obecnie w pakiecie FAMILY.

CBeebies – Kanał prezentuje na antenie inspirujące i bogate w wartościowe treści programy dla małych dzieci. W ramówce znaleźć można takie tytuły jak „Blue”, „Łapkozaury” czy „Yakka Dee”.

Disney Channel – Stacja kieruje swoją ofertę do dzieci w wieku 6-15 lat. Na antenie prezentowane są popularne seriale animowane od Disneya, np. „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot”, „Sowi dom” czy „Wodogrzmoty Małe”.

Disney XD – Kanał skierowany do starszych dzieci, ale także do młodzieży. Emituje zarówno produkcje własne, jak i programy znane z kanału Disney Channel w tym „Płazowyż” i „Ghostforce”.

Disney Junior – Stacja kieruje swój program do widzów w wieku przedszkolnym. Oferuje seriale animowane o tematyce edukacyjnej i rozrywkowej, takie jak „Gwiezdne wojny: Przygody młodych Jedi”, „Klub przyjaciół Myszki Miki” i „Spidey i superkumple”.

Duck TV – Stacja skierowana głównie do najmłodszych widzów, którzy mogą tutaj znaleźć proste treści dostosowane do ich wieku, takie jak krótkie i kolorowe filmy animowane. Bajki nadawane są przez całą dobę.

Duck TV Plus – Stacja Duck TV Plus to kolorowa rozrywka i edukacja przeznaczona dla maluszków w wieku przedszkolnym. Kanał jest rozszerzeniem oferty programowej Duck TV.

Wymienione stacje dla dzieci będą dostępne za darmo w pakietach BASIC i FAMILY od 1 do 30 czerwca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *