Dzielny Książę Ivandoe w nowej kreskówce Cartoon Network

Do kolorowego świata Cartoon Network dumnie wkracza nowy bohater – młody i pewny siebie jelonek Ivandoe. W styczniu widzowie będą mogli obejrzeć pierwszy sezon serialu krótkometrażowego „Bohaterska wyprawa dzielnego Księcia Ivandoe”. Premiera w poniedziałek 29 stycznia o 19:15, zaraz po emisji nowego odcinka serialu „Magiczne magiimiecze”.
 
Tytułowy bohater nowego serialu Cartoon Network to młody książe leśnego królestwa. Ivandoe został obdarzony olbrzymią pewnością siebie – młodzieniec nie ma żadnych wątpliwości co do swojej odwagi, szlachetności i uroku. Niestety, rzeczywistość nie do końca przystaje do jego wyobrażeń. Aby nieco zahartować przyszłego władcę przed wyzwaniami dorosłości, Król Jeleń wysyła Ivandoe na misję zdobycia magicznego złotego pióra. Książe wyrusza na poszukiwania z właściwym sobie zapałem, zabierając ze sobą jedynie wiernego giermka, niewielkiego ptaka o imieniu Bert. Szybko okaże się, że cała odpowiedzialność za powodzenie misji spoczywa na Bercie, a Ivandoe jest zupełnie niezdolny do wyciągania wniosków z własnych porażek.
Zabawny, łączący klasyczną animację z grafiką komputerową styl serialu może wydać się znajomy fanom Cartoon Network. Nic dziwnego – za serial odpowiada ekipa pracująca wcześniej przy „Niesamowitym świecie Gumballa”. Szalony, absurdalny humor spodoba się jednak nie tylko wielbicielom ekipy z Elmore. Aby pomóc widzom lepiej poznać świat Ivandoe, stacja uruchomi również specjalną stronę internetową, na której będzie można znaleźć wciągające gry, quizy i konkursy.
Współpraca z Cartoon Network była niesamowitą frajdą. Jesteśmy dumni z jej rezultatu i mamy nadzieję, że dzieciaki pokochają poszukiwanie przygód razem z Ivandoe co najmniej tak mocno, jak my. mówią Christian Bøving-Andersen i Eva Lee Wallberg, twórcy serialu.
Pierwszy sezon „Bohaterskiej wyprawy dzielnego Księcia Ivandoe” składa się z dziesięciu trzyminutowych odcinków.
Premiera serialu w poniedziałek 29 stycznia o 19:15.
Emisja od poniedziałku do piątku o 19:15, zaraz po nowych odcinkach serialu „Magiczne magiimiecze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *