Premiera nowego „Avanti”

Nowe tematy i rubryki, odmieniony layout, większy format i treści na papierze lepszej jakości – to wszystko znajdą czytelniczki w nowym, kwietniowym numerze „Avanti”, który ukaże się już jutro – w piątek, 30 marca br. W magazynie będzie też więcej porad stylistek i ekspertów, którzy podpowiedzą, jak światowe trendy odnaleźć w polskich sklepach.
 

 
– Wiosna to dobra pora na nowe otwarcie, dlatego oddajemy w ręce czytelniczek odświeżone „Avanti” w większym formacie, na lepszym papierze, w nowoczesnej, przejrzystej makiecie – mówi redaktor naczelna Marta Kulczycka. Poszerzyliśmy spektrum naszych zainteresowań m.in. o kulturę, newsy z sieci, a także dział wnętrzarski. W nowym „Avanti” jest więcej porad stylistek, redaktorek i ekspertów, ponieważ magazyn chce zachęcać czytelniczki do zmian nie tylko w szafach, ale i w podejściu do życia – dodaje.
Nowe rubryki w „Avanti” to m.in. „Kultura” z wybranymi przez redakcję premierami, zapowiedziami i rekomendacjami, „Web Lista” z listą ulubionych miejsc w sieci, „Moda z ulicy”, która skupi się na strojach, jakie noszą mieszkanki największych stolic świata, a także „Zoom” – rubryka prezentująca wybór biżuterii i dodatków, oraz „Home deco” z inspiracjami dla domu.
Nowe „Avanti“ ukaże się w odświeżonej, eleganckiej i przejrzystej makiecie z nowoczesnymi krojami pism i nowymi elementami graficznymi, które mają za zadanie poprawić nawigację i ułatwić poruszanie się czytelniczek po magazynie.
W kwietniowym wydaniu „Avanti” czytelniczki znajdą przegląd wiosennych trendów wprost ze światowych wybiegów, propozycje najmodniejszych ubrań w kropki, ołówkowe spódnice w pełnych stylizacjach, trzy pomysły na klasyczną marynarkę oraz prezentację najpiękniejszych mokasynów. Tematem numeru będą kurtki na nowy sezon. W dziale „Uroda” redakcja zaprezentuje wiosenno-letnie makijaże prosto z wybiegów oraz przegląd nowych zabiegów kosmetycznych. W numerze znajdzie się też obszerny wywiad z dermatologiem na temat trądziku.
Wydanie ukaże się w piątek, 30 marca br. w formacie 213×274 mm i w objętości 148 stron. Będzie je można kupić z dodatkiem – suchym szamponem marki Batiste w cenie 8,99 zł. Cena magazynu w wersji podstawowej to 5,99 zł.
Numer wesprze promocja w internecie (serwisy Gazeta.pl, Avanti24.pl, WP.pl, media społecznościowe), w kinach sieci Helios, w radiach Agory, w prasie (tygodnik „Wysokie Obcasy”, „Co Jest Grane 24”, „Dziecko”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej i wewnętrznej, Kampanię przygotował Dział promocji pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *