Kosmiczne tarapaty w nowych odcinkach Ben 10

Dzielny Ben Tennyson wraca do Cartoon Network, aby uczyć dzieciaki odwagi i wiary we własne możliwości. Waleczny dziesięciolatek tym razem będzie musiał zmierzyć się z tajemniczym przybyszem z kosmosu, który skradnie jego tożsamość, a także ocalić grupę górników uwięzionych w zniszczonej kopalni.
 

W premierowych odcinkach „Ben 10” nie zabraknie emocji. Główny bohater odwiedzi m.in. muzeum kosmosu, w którym prowadzi się badania nad najdalszymi, niezgłębionymi zakątkami przestrzeni kosmicznej. Zafascynowany Ben odkryje, że w muzealnym laboratorium przebywa tajemniczy przybysz z innej planety. Zachwyt szybko przerodzi się w przerażenie, kiedy kosmita ujawni swoją zdolność transformacji i przybierze postać Bena! Główny bohater będzie musiał udowodnić wszystkim, że to on jest prawdziwym Benem Tennysonem.
Innym razem Ben i jego kuzynka, Gwen, połączą siły, by uwolnić górników uwięzionych w zniszczonej kopalni. Oprócz ocalenia nieszczęśników bohaterowie wykażą się również umiejętnościami śledczymi, próbując odkryć, kto odpowiada za katastrofę.

Premiera nowych odcinków drugiego sezonu „Ben 10” w poniedziałek 16 kwietnia o 20:10 w Cartoon Network. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:10

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *