Internet & Gry

"Taniec życia" – 6 maja premiera nowego programu w Onecie

W niedzielę, 6 maja o godz. 10.00 w Onecie będzie można obejrzeć pierwszy odcinek programu „Taniec życia”.

 

 
„Taniec życia” to nowość w wiosennej ramówce Onetu. Gospodynią programu będzie Paulina Biernat, znana tancerka, wielokrotna uczestniczka „Tańca z gwiazdami”, Mistrzyni Europy 2011 roku, ale przede wszystkim dyplomowany coach i psycholog.

– Taniec ma wiele płaszczyzn. Może być zarówno czystą rozrywką, typem aktywności fizycznej, jak i rodzajem terapii. W tańcu uwalniają się nieznane dotąd emocje, pokonujemy swoje słabości, przekraczamy granice mówi Paulina Biernat. – Taniec potrafi otworzyć, skłonić do refleksji i zwierzeń. Przede wszystkim jednak jest bardzo widowiskowy i lubiany przez widzów zarówno programów telewizyjnych, jak i internetowych – dodaje.

Istotą programu „Taniec życia” jest lekcja tańca oraz emocje, które pojawiają się w ruchu. Tanecznymi partnerami i rozmówcami Pauliny Biernat będą znane osoby, które mówią o życiowych doświadczeniach i odczuciach uwalniających się podczas intensywnego treningu. Gościem pierwszego odcinka będzie Conrado Moreno.

Program będzie emitowany na Onet.pl, na Facebooku, YouTube oraz VOD.pl. Pierwszy sezon programu składa się z 8 odcinków, które będą emitowane w każdą niedzielę o godz. 10.00

 

 

Zapraszamy: „Taniec życia”, 1. odcinek, 6 maja, godz. 10.00 na Onet.pl, Facebooku oraz YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *