Jednym z gości Łukasza Jurkowskiego i Artura Łukaszewskiego będzie wiceminister sportu Jarosław Stawiarski. Porozmawiamy m.in. o Projekcie Wojownik, którego celem jest przede wszystkim integracja środowiska żołnierzy-weteranów, jak również zainteresowanie sportami walki jako dyscypliną utylitarną szczególnie dla wojskowych. Polega na organizowaniu raz w miesiącu zajęć edukacyjno-sportowych dla weteranów misji poza granicami kraju, weteranów poszkodowanych, instruktorów wychowania fizycznego jednostek wojskowych wszystkich rodzajów sił zbrojnych. Tematem będzie projekt Akademii Boksu Olimpijskiego, który jest realizowany przez Polski Związek Bokserski przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. To pierwszy tego typu projekt aktywizacyjny skierowany do dzieci i młodzieży w szerszym wymiarze.
Już 2 czerwca odbędzie się gala w Legionowie. W walce wieczoru zmierzą się Michał Cieślak i Siergiej Radczenko. Naszym gościem będzie pięściarz z Radomia. Do pojedynku zostało kilka dni, więc to doskonała okazja, by zapytać go o przygotowania, formę i nadzieje związane z walką.
Tydzień później w trójmiejskiej Ergo Arenie będziemy świadkami gali KSW 44. Organizatorzy przygotowali elektryzującą kartę walk, na której widnieją takie nazwiska, jak Mariusz Pudzianowski, Karol Bedorf, Marcin Wrzosek, Michał Materla czy Tomasz Oświeciński. O tym wydarzeniu opowie jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski.
W programie pojawi się także temat gali Warsaw Boxing Night, która odbędzie się 16 czerwca na warszawskim Torwarze. Połączymy się z bohaterem walki wieczoru Andrzejem Fonfarą. 30-latek szykuje się do starcia z Ismaiłem Siłłachem.
Prowadzący: Łukasz Jurkowski i Artur Łukaszewski
Goście: Jarosław Stawiarski, Janusz Pindera, Martin Lewandowski, Michał Cieślak