#7strefa – nowy magazyn siatkarski w Polsacie Sport

Już w poniedziałek – 4 grudnia w Polsacie Sport premierowy odcinek programu #7strefa, w którym będziemy poruszać aktualne zagadnienia i problemy, którymi żyje środowisko siatkarskie.

 

Magazyn siatkarski #7strefa będzie emitowany w każdy poniedziałek o godzinie 20.30. Głównym prowadzącym nowego programu będzie Jerzy Mielewski.

W magazynie będziemy poruszali tematy związane z PlusLigą, Ligą Siatkówki Kobiet oraz występami polskich klubów w europejskich pucharach. Porozmawiamy o zbliżających się wielkimi krokami Klubowych Mistrzostwach Świata, które zostaną rozegrane w Polsce w dniach 12–17 grudnia. Nie zabraknie oczywiście tematów związanych z reprezentacją Polski.

Premierowy odcinek magazynu siatkarskiego #7strefa w poniedziałek – 4 grudnia w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20.30.

2 thoughts on “#7strefa – nowy magazyn siatkarski w Polsacie Sport

 • 29 listopada 2017 o 19:17
  Permalink

  Bardzo ciekawy program z tego może być. No ale wiadomo, że jak się ogląda Polsat Sport, to się oczekuje na to, że będzie ciekawie.

  Odpowiedz
 • 30 listopada 2017 o 12:50
  Permalink

  W zasadzie Polsat Sport i siatkówka to nieodłączna para. Lata praktyki, więc jestem pewny, że będzie ciekawie. Fajnie, że Polsat pokazuje siatkówkę od tylu lat. To dobrze wiąże z kibicem, który wie, na co może liczyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *