MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

8. Urodziny TTV

8 lat minęło, jak jeden dzień! Dokładnie 2 stycznia 2012 roku rozpoczął nadawanie kanał TTV! Od tamtej pory z roku na rok rośnie w siłę i tworzymy coraz więcej programów i treści.

 

 

 

 

 

 Tak osiem lat opisuje Telewizja TTV

Przez te lata mogliście obejrzeć już wiele programów zagranicznych i tych, tworzonych przez nas. A pamiętacie, co działo się od naszych poprzednich urodzin?

Pobiliśmy rekord oglądalności “Gogglebox. Przed telewizorem” i “Królowych życia”, wyemitowaliśmy kolejne odcinki programów “DeFacto”, “Dżentelmeni i wieśniacy”, “Ostre cięcie”, “Zamiana żon”, “Usterka” (choć z nowymi prowadzącymi), “10 zadań specjalnych Michela Morana”.

W osiem miejsc na świecie wybrali się bohaterowie “Orła czy reszki”, zakończyliśmy i podsumowaliśmy serię “Kossakowski. Wtajemniczenie”, wiele metamorfoz pod okiem ekspertów przeszli uczestnicy “Drugiej twarzy”, a każdego dnia przynosimy Wam najświeższe informacje w “Expressie”.

Przez ten rok mogliście obejrzeć także zupełnie nowe produkcje: “Patent na…”, “Made in Poland”, “Vlogbox. W necie”, “Rinke. Za zamkniętymi drzwiami”, “O tym się nie mówi”. A jesienią do naszego zespołu dołączyła także wyjątkowa osoba – w programie – “Sędzia Anna Maria Wesołowska”.

Co czeka nas teraz? Mamy już 8 lat więc na świat patrzymy bardziej dojrzale. 🙂 Już niebawem dowiecie się, jakie nowości przygotowaliśmy dla Was na wiosnę 2020. Bądźcie czujni!

Tymczasem obejrzyjcie coś specjalnego. Film, który można oglądać bez końca. Połączenie “Sędzi Anny Marii Wesołowskiej”, Królowych życia”, “Gogglebox. Przed telewizorem” i programów Przemka Kossakowskiego. Miłego oglądania! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *