MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

800. odcinka „Nowej Mai w ogrodzie” w HGTV!

Maja Popielarska to niekwestionowana Królowa Ogrodów! Doświadczona i zawsze merytoryczna ekspertka od roślin już od wielu lat gości w domach widzów stacji HGTV, z którymi w przyjazny sposób dzieli się swoją rzetelną i fachową wiedzą. Dlatego nie bez przyczyny już w najbliższą niedzielę, 5. września, o godz. 9:20, stacja wyemituje aż 800 (!) odcinek tego uwielbianego przez widzów formatu o ogrodach.

 

To dzięki „Nowej Mai w ogrodzie” tarasy i ogrody Polaków przechodzą niesamowite metamorfozy, a dotychczasowi sceptycy zamieniają się w prawdziwych miłośników natury. Ukochana ogrodniczka Polaków zdradza swoje  patenty i pomysły nie tylko na to, jak zadbać o rośliny wraz ze zmieniającymi się porami roku, ale również jak odmienić i zaaranżować przestrzeń na świeżym powietrzu w taki sposób, by stała się ona miejscem odpoczynku i psychicznego odprężenia.

W „Nowej Mai w ogrodzie” widzowie mają możliwość zapoznania się z praktycznymi poradami dotyczącymi otaczających ich przestrzeni, jak również mają szansę wysłuchać niezwykle inspirujących rozmów z bohaterami odcinków – właścicielami najpiękniejszych ogrodów w kraju. To właśnie dzięki takim aspektom program od lat z sukcesem trafia w serca widzów stacji.

Najnowszy sezon formatu w grupie kobiet w wieku 16-49  generuje bardzo dobre wyniki oglądalności osiągając średni udział w rynku na poziomie SHR=2,12%, a także bardzo dobry wskaźnik dopasowania AFF=120. Warto również zaznaczyć, że niedzielne, poranne pasmo HGTV osiąga znaczącą przewagą konkurencyjną nad pozostałymi kanałami segmentu Lifestyle generując AMR=0,35% w kobiecej grupie rozliczeniowej.

800. odcinek „Nowej Mai w ogrodzie” już w niedzielę, 5. września, o godzinie 9:20 na antenie HGTV!

 

Dane: NAM, 07.03-29.08.2021; Nowa Maja w ogrodzie, SHR% W16-49, AFF vs A16-49 (premiery); HGTV, AMR%, DP: niedziele, 9:20-10:00, W16-49

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *