“Wysokie Obcasy” wspierają Kongres Kobiet

W dniach 16-17 czerwca br. w Łodzi odbędzie się X Ogólnopolski Kongres Kobiet, który wspierają redakcje "Wysokich Obcasów" i Wysokieobcasy.pl. Podczas weekendowego wydarzenia będzie można się z nimi spotkać w specjalnej strefie "Wysokich Obcasów" i strefie medialnej. Dodatkowo, na Wysokieobcasy.pl pojawi się multimedialna relacja na żywo z Kongresu Kobiet, a sobotnie wydanie "Wysokich Obcasów" będzie gazetą na kongres, prezentującą m.in. 20 praw do odzyskania, czyli listę rzeczy, które kobietom w Polsce po prostu się należą.

 

 

Już w najbliższy weekend w łódzkiej Hali Expo w czasie Kongresu Kobiet dostępne będą dwa miejsca związane z marką "Wysokie Obcasy". Pierwsza z nich to strefa "Wysokich Obcasów" z leżakami i gadżetami, przyjazna czytelniczkom i czytaniu, zaś druga - strefa medialna to miejsce pracy 3 dziennikarek: Joanny Wróżyńskiej, Katarzyny Seiler i Blanki Rogowskiej, które stamtąd będą wydawać stronę Wysokieobcasy.pl i obsługiwać redakcyjnie Kongres Kobiet.

Dzięki nim w serwisie Wysokieobcasy.pl będzie prowadzona relacja na żywo agregująca filmy, zdjęcia, informacje o najciekawszych wydarzeniach kongresu, cytaty panelistek i krótkie rozmowy. Przez dwa dni relacja będzie szczególnie eksponowana na głównej stronie serwisu oraz na profilach "Wysokich Obcasów" w mediach społecznościowych.
Dodatkowo, na Wysokieobcasy.pl będą się pojawiały teksty dotyczące wybranych, interesujących części Kongresu Kobiet wraz z podsumowaniem wydarzenia oraz materiały foto i wideo - m.in. mini-wywiady z najważniejszymi bohaterkami powiązanymi z kongresem i materiały związane ze 100-leciem przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych.

Natomiast na łamach sobotnich "Wysokich Obcasów", które zostały przygotowane jako gazeta na Kongres Kobiet, ukażą się m.in.: wstępniaki Aleksandry Klich, redaktorki naczelnej tytułu oraz Doroty Warakomskiej, rozmowa z Joanną Scheuring-Wielgus w ramach Kursu Skutecznego Działania, a także lista 20 praw do odzyskania, dzięki której redakcja upomina się o 20 rzeczy przynależnych kobietom w Polsce. Listę promować będą memy Marty Frej oraz specjalny redakcyjny materiał wideo.

Dodatkowo w "Magazynie Świątecznym" "Gazety Wyborczej" pojawi się rozmowa Magdaleny Środy z Agnieszką Holland.

Więcej informacji na temat X Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet można znaleźć na https://www.kongreskobiet.pl/pl-PL/ oraz Wysokieobcasy.pl.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.