Technologia - Promocje

Acer jest dobry w te klocki!

Teren Szkoleniowy z Minecraft’a, Szpitalne Skrzydło z Hogwartu, czy maszyna krocząca AT-ST z Hoth. To właśnie jeden z tych 4 zestawów LEGOⓇ można otrzymać w wyjątkowej promocji od Acera. Aby dostać ten prezent wystarczy do końca listopada kupić jeden z Chromebooków objętych promocją. Proste w obsłudze, szybkie, niedrogie i niezwykle długo pracujące na baterii laptopy z Chrome OS zyskują jeszcze jeden powód, dla którego warto je kupić!

 

Chromebooki to laptopy, które od lat sprawdzają się między innymi w USA, gdzie potrafią być częściej kupowane niż komputery od Apple. Są łatwe w obsłudze, funkcjonalne i bezpieczne. Są również do kupienia za niewielką cenę (kosztują mniej niż niejeden smartfon!). W ostatnim czasie, dzięki firmie Acer, coraz częściej pojawiają się na półkach sklepowych w Polsce. Gdybyście jednak nadal potrzebowali innego powodu, by po nie sięgnąć, to właśnie rusza promocja, której ciężko się oprzeć.

Acer Chromebook jest dobry w te klocki!

Znacie kogoś, kto nie lubi klocków LEGOⓇ? No właśnie! Popularne zestawy zabawek potrafią skraść serca zarówno tych małych, jak i dużych (#teamAFOL). Teraz, przy zakupie jednego z wybranych Chromebooków od Acer, możecie dostać jeden z czterech zestawów o wartości do nawet 279 zł! Jest w czym wybierać:

– elegancki jak Predator Triton 500 SE motocykl Ducati Panigale V4 R – 646 elementów;

– szpitalne skrzydło z Hogwartu (nie dla mugoli!) – 510 elementów;

– maszyna krocząca AT-ST z najlepszego filmu sagi Gwiezdnych Wojen – 586 elementów;

– Teren Szkoleniowy z Minecraft’a, nie tylko dla Steve’a – 534 elementów.

Aby móc wziąć udział w promocji wystarczy w dniach 09.09.2022 – 30.11.2022 zakupić jeden z laptopów objętych akcją (lista jest dostępna tu) i zachować dowód zakupu. Następnie, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty zakupu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie promocji i wybrać dostępny zestaw klocków LEGOⓇ. W ciągu 21 dni po pozytywnej weryfikacji na wskazany w rejestracji adres wyruszy przesyłka z zestawem.

Laptop nie tylko do pracy i nauki

A gdyby wciąż było Wam mało zabawy, pamiętajcie, że Chromebooki od Acera to sprzęt nie tylko do pracy lub nauki. Na tych laptopach, dzięki usłudze Google Stadia, możecie pograć nawet w tak wymagające tytuły jak Assassin’s Creed: Valhalla, Far Cry 6 i Cyberpunk 2077. Co niezwykle istotne – laptopy z Chrome OS od Acer potrafią wytrzymać nawet do 12,5 godziny pracy na baterii! A to wszystko za niecałe 1500 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *