MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Ach, ten ślub” wraca na antenę TVN Style

Magdalena Socha-Włodarska i Agnieszka Winnicka nie zwalniają tempa! Już od 5 kwietnia o godz. 14:30 rusza drugi sezon programu „Ach, ten ślub!”! Ekspertki TVN Style po raz kolejny udowodnią, że dosłownie wszystko jest możliwe. Nawet… na trzy dni przed ślubem!

 

 

 

 

Jak poradzić sobie z organizacją tak dużego wydarzenia? Czy da się spełnić marzenie o idealnym weselu? Dzięki naszym prowadzącym i ich niezastąpionej ekipie z pewnością! Magdalena jest projektantką sukni ślubnych, która pomoże stworzyć idealne stylizacje nie tylko dla młodej pary, ale także dla ich najbliższych. Z kolei Agnieszka zatroszczy się o całą resztę! Ta dekoratorka i florystka z nieograniczoną wyobraźnią zadba o niesamowitą oprawę każdej uroczystości.

W nowych odcinkach programu poznamy wiele wyjątkowych par i ich historie. Odwiedzimy z nimi teatr, stadninę koni, a nawet spełnimy ich pragnienie o własnym cadillacu. Czekają nas też niespodzianki – Maciej Maniewski zadba o fryzurę mamy panny młodej, a na jednym z wesel zaśpiewa popularny chór Sound’n’Grace! Będzie zabawnie, wzruszająco i przede wszystkim pięknie!

PREMIERA: 5 KWIETNIA, NIEDZIELA, GODZ. 14:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *