Sport w TVTVN Discovery Polska

Adam Małysz gościem wtorkowego „Okna na sport” w Eurosporcie 1

We wtorek wszystkich miłośników skoków narciarskich czeka prawdziwa gratka – gościem programu „Okno na sport” będzie Adam Małysz! Legendarnego skoczka, a obecnie dyrektora koordynatora w Polskim Związku Narciarskim przepytają Marek Rudziński, Igor Błachut, Michał Korościel i Kacper Merk. Początek o 21:00 w Eurosporcie 1!

 

 

 

„Okno na sport” to codzienny program, w którym komentatorzy i eksperci Eurosportu rozmawiają ze znakomitymi postaciami świata sportu. Po spotkaniach ze skoczkami: Dawidem Kubackim, Kamilem Stochem, Piotrem Żyłą, Maciejem Kotem i Jakubem Wolnym oraz trenerem Michalem Doleżalem, przyszedł czas na legendę skoków narciarskich – Adama Małysza. Znakomity przed laty skoczek, a obecnie dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarstwa to jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców w historii. W dorobku ma między innymi cztery Kryształowe Kule, cztery tytuły mistrza świata, trzy srebrne i jeden brązowy medal z igrzysk olimpijskich, a także zwycięstwo w Turnieju Czterech Skoczni.

We wtorkowym programie, który będzie już 39. odcinkiem „Okna na sport” z Adamem Małyszem rozmawiać będą: Marek Rudziński i Igor Błachut, czyli komentatorski duet Eurosportu; Kacper Merk, który z miejsca wydarzeń relacjonuje niemal wszystkie konkursy Pucharu Świata; a także prowadzący studio Eurosportu Michał Korościel.

Program rozpocznie się o 21:00 w Eurosporcie 1

Jak zawsze widzowie będą mieli możliwość interakcji z prowadzącymi oraz gościem w mediach społecznościowych kanału.

foto: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *