Technologia - Promocje

ADATA CW0050 – bezprzewodowa ładowarka zgodna ze standardem Qi

Firma ADATA wprowadza do swojej oferty bezprzewodową ładowarkę CW0050. Jej smukła i elegancka obudowa ma zaledwie 6 mm grubości.
 

 
Ładowarka CW0050 jest zgodna ze standardem Qi, co zapewnia kompatybilność tego urządzenia z większością modeli smartfonów wyposażonych w moduł do bezprzewodowego ładowania.
Korzystanie z ładowarki CW0050 nie wymaga stosowania żadnych kabli i jest bardzo proste: wystarczy jedynie położyć smartfon na urządzeniu, żeby rozpocząć proces ładowania. Dzięki systemowi wykrywania obcych przedmiotów (FOD) przypadkowe położenie na powierzchni ładowarki metalowego obiektu nie uruchomi procesu ładowania.
Model CW0050 jest wyposażony w wysokiej jakości podzespoły, dzięki czemu to urządzenie zapewnia stałe i optymalne parametry ładowania zgodne ze standardem Qi. Ładowarka jest ponadto zabezpieczona 6 systemami chroniącymi przed przeładowaniem, rozładowaniem, zwarciem, przegrzaniem oraz przepięciami i zbyt dużym prądem ładowania.
Ładowarka jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Cechą charakterystyczną CW0050 jest wyjątkowo smukła obudowa. Jej wymiary to 92 x 85 x 6 mm, a waga 51 g. W zestawie do urządzenia jest dołączony kabel micro USB. Model CW0050 jest objęty roczną gwarancją od producenta.
Sugerowana cena produktu to 49,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *