ADATA UV100F – klasyczny pendrive w świątecznej odsłonie

W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, ADATA wprowadza do sprzedaży specjalną edycję klasycznej pamięci flash. Urządzenia z tej serii będą świetnym pomysłem na drobny upominek dla najbliższych.

 

UV100F to pendrive o klasycznej konstrukcji bez zatyczki wtyku USB. Nowe pamięci flash mają nadrukowane na obudowach tematyczne motywy – Mikołaja i śnieżnego bałwana. Sprzedawane są w specjalnych, świątecznych opakowaniach.

Nośnik ADATA jest kompatybilny z praktycznie wszystkimi urządzeniami, które są wyposażone w port USB – komputerami, smartfonami, tabletami, telewizorami, konsolami do gier, ramkami fotograficznymi i odtwarzaczami muzyki.

Pendrive jest mały i lekki – jego wymiary to zaledwie 41 x 19 x 6 mm, a waga to tylko 4 gramy. Jego funkcjonalność dodatkowo zwiększa otwór w obudowie, który umożliwia przypięcie pendrive’a np. do kluczy. Łączność odbywa się poprzez port USB 2.0

Model UV100F trafi wkrótce do sprzedaży i będzie dostępny w  dwóch wersjach pojemnościowych – 16 i 32 GB, które różnią się także nadrukiem. Sugerowane ceny to odpowiednio 29,99 zł oraz 45 zł. Pendrive zostanie objęty wieczystą gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *