#Agatasiękreci w Stylach od dziś także na YouTube oraz Facebooku!

Cykl rozmów Agaty Młynarskiej z inspirującymi postaciami ze świata kultury, mediów i nauki podbił serca widzów i internautów. Od 15 grudnia będzie można będzie go oglądać nie tylko na oficjalnym profilu TVN Style na Instagramie, ale również na YouTube i Facebooku! Już dziś o godz. 20:00 gościem będzie Paulina Krupińska.

 

W ramach cyklu #agatasiękręci w Stylach, który rozpoczął się 9 czerwca, przeprowadzonych zostało 25 rozmów. Agata Młynarska spotkała się wirtualnie m.in. z Dorotą Szelągowską, Izabellą Miko, Marią Sadowską, Darią Ładochą, Haliną Mlynkovą czy Dorotą Wellman. Cotygodniowy cykl live na Instagramie to rozmowy o stylu życia oraz aktualnych sprawach współczesnego świata. Widzowie mieli szansę poznać bliżej prowadzących TVN Style oraz kulisy powstawania ich programów. A w ostatnich tygodniach Agata Młynarska, pod hasłem „Kobiety bez tabu”, poruszała również ważne tematy dotyczące obecnej sytuacji kobiet w Polsce. Wśród gości znaleźli się wybitni specjaliści i lekarze. Od dziś widzowie będą mieli okazję zobaczyć kolejne rozmowy #Agatasiękreci w Stylach również na YouTube i Facebooku kanału TVN Style!

Nasz cykl odpowiada na obecne potrzeby tych specyficznych czasów. W czasie pandemii i ograniczonego kontaktu z innymi, tęsknimy za ludźmi, szukamy interakcji oraz głębszych rozmów. Również chcemy być bliżej współczesnego widza, szczególnie teraz. Potrzeba staje się matką wynalazków, stąd pomysł na rozwój kolejnych kanałów komunikacyjnych. A technologia nam sprzyja – każdy może na bieżąco zadawać pytania, komentować i wymieniać się spostrzeżeniami. Mamy już taką „stylową” społeczność. Chcemy być razem z kobietami i blisko kobiet.Agata Młynarska

Zapraszamy na dzisiejsze spotkanie z Pauliną Krupińską! Prowadząca Dzień dobry TVN oraz opowie o pracy, macierzyństwie, swoich planach na święta oraz góralskich tradycjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *