Agnieszka Kaczorowska kolejną gwiazdą programu „My3”

W najbliższą sobotę i niedzielę na antenie Telewizji Polsat kolejne dwa odcinki programu dla dzieci i młodzieży „MY3”. W sobotę gościem Natki, Juli i Gefi będzie jedna z najpopularniejszych tancerek w Polsce, Agnieszka Kaczorowska. Gwiazda zarazi najmłodszych pasją do tańca oraz zdradzi, dlaczego na początku swojej przygody tańczyła z większą od siebie… dziewczynką:

 

– Miałam 6-7 lat mniej więcej, gdy zaczęłam chodzić na zajęcia z tańca towarzyskiego, a taniec towarzyski charakteryzuje się tym, że tańczy się w parze. Dla mnie nie było chłopca, bo dołączyłam troszkę później do grupy i tańczyłam z dziewczynką. I tak można zacząć, niezależnie czy to taniec towarzyski, czy inny taniec. I warto tak zacząć, bo można zbierać umiejętności od małego.

Agnieszka odniesie się również do swoich umiejętności aktorskich, które jak się okazuje są bardzo istotne w nauce tańca:

– Aktorstwo jest bardzo ważne, ponieważ w tańcu jest wiele emocji i ważne żeby pokazywać to, czy jesteśmy w takim jive bardzo zadowoleni, radośni i uśmiechnięci, czy raczej jest to rumba, która jest bardziej wolna, spokojna, zmysłowa i tu wypada być bardziej delikatnym.

W dalszej części programu Natka nauczy dziewczyny i widzów jak w prosty sposób zapleść kłosa, Gefi pokaże jak łatwo zmienić swoje zwykłe trampki w spersonalizowane i niepowtarzalne buty, Jula przypomni choreografię do utworu „Szkolna sympatia”, a Jadźka nauczy jak przy pomocy flamastrów stworzyć ciekawy rysunek.

W drugim odcinku „My3” Emisja w niedzielę 19 listopada, gościem programu będzie Ariel Szczotok – ratownik medyczny, który opowie o tym jak prawidłowo wzywać pomoc w sytuacji zagrożenia życia. W programie Natka, Jula i Gefi zabiorą również najmłodszych do świata słodkich wypieków, tanecznych, hiszpańskich rytmów, a także porozmawiają z dziećmi o otyłości i problemach z jakimi na co dzień muszą zmagać się osoby z nadwagą. W ramach niespodzianki dziewczyny wybiorą się do wrocławskiego Zoo, gdzie postarają się dowiedzieć jak najwięcej o życiu surykatek.

Na premierowe odcinki programu „My3” zapraszam w sobotę i niedzielę o godzinie 7:45, na antenie Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *