Agnieszka Radwańska w „Tańcu z Gwiazdami”

Tenisistka powiedziała o tym Dorocie Gawryluk w programie „Wydarzania i Opinie”. Finalistka Wimbledonu wystąpi w 9. edycji tanecznego show Telewizji Polsat. Czy sportowe umiejętności i duża popularność pomogą jej w walce o „Kryształową Kulę”?

 

„Isia” zdecydowała się niedawno na zakończenie sportowej kariery. Może więc w pełni poświęcić się intensywnym treningom tanecznym. Przypomnijmy, że w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” poza nią wystąpią także m.in.: Jakub Kucner, Qczaj, Justyna Żyła, Joanna Mazur, Czadoman, Tamara Gonzalez Perea i Dominika Tajner-Wiśniewska.

Kolejna uczestniczka, Agnieszka Radwańska, jest najbardziej utytułowaną polską tenisistką. Została odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski. W 2005 roku wygrała prestiżowe juniorskie zmagania na kortach Wimbledonu. Jako dorosła zawodniczka zwyciężała również m.in.: w Pekinie, Tokio, Montrealu czy w Sztokholmie.

Umiejętności zdobyte na kortach mogą ułatwić Agnieszce Radwańskiej popisy na parkiecie. Czy przekona do siebie sędziów i zdobędzie głosy widzów Polsatu oraz IPLA.TV? Przyciągnie przed ekrany wielbicieli swojego tenisowego talentu? I jak indywidualistka ze świata sportu poradzi sobie w rywalizacji w parze?

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *