Internet & Gry - Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak dołącza do Onet Rano

Agnieszka Woźniak-Starak została nową prowadzącą program Onet Rano. Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarkę będzie można oglądać 15 kwietnia od godz. 7.55 w Onecie oraz w mediach społecznościowych.

 

Dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak do ekipy Onet Rano zostało ogłoszone w piątkowym wydaniu programu: https://www.youtube.com/watch?v=DncR4Mhqi7g. Nowa prowadząca przejmie stery Onet Rano już w poniedziałek, 15 kwietnia. Program w mobilnym studiu Onetu prowadzą także: Odeta Moro, Dominika Długosz, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada, Łukasz Kadziewicz i Mikołaj Kunica.

– Agnieszka Woźniak – Starak jest świetnym wzmocnieniem zespołu Onet Rano. Cieszę się, że dołącza do nas wyrazista dziennikarka, która znakomicie czuje się w porannych programach na żywo. Doświadczenie Agnieszki, świetny kontakt z widzami oraz jej bliskość z gośćmi programu gwarantują, że każdy poranek prowadzony przez Agnieszkę będzie udanym początkiem dnia dla wielu widzów Onet Ranomówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.

– Po pierwsze brakowało mi poranków, po drugie bardzo lubię Onet Rano, uważam, że to świetny format, po trzecie uwielbiam rozmawiać z ludźmi i na koniec, kocham jeździć samochodem. To wystarczyło, nie musiałam się zastanawiać. Dołączam do fantastycznego zespołu, co mnie bardzo cieszy. Zaczynałam w radiu, jestem w telewizji, a internet to medium, które łączy jedno i drugie, wyznacza nowe trendy, jest nowoczesne, dlatego trzeba tu być. Dla mnie to proste!mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowego studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej.

W latach 2003–2004 była związana z Radiową Jedynką – pracowała w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników i prowadziła poranną audycję Obudź się. W latach 2005–2012 pracowała w Telewizji Polskiej; od 22 maja 2005 do grudnia 2009 była gospodarzem oprawy dnia w TVP1, gdzie prowadziła również program Kawa czy herbata?. Była także konferansjerką podczas Krajowych Festiwali Piosenki Polskiej w Opolu, które organizowała TVP1. Od stycznia 2010 do grudnia 2012 była związana z TVP2, gdzie prowadziła programy: Pytanie na śniadanie i Bitwa na głosy.

W 2013 rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła m.in.: Dzień dobry TVN, Aplauz, aplauz! i Ameryka Express, a także programy emitowane przez TVN Style i TVN 7. Od czerwca 2012 do czerwca 2013 była redaktorką naczelną magazynu „e!stilo”. Równolegle w latach 2012–2013 współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję Zwolnienie z WF-u w Esce Rock. Była redaktorką naczelną portalu Zpazurem.pl. Od marca 2020 prowadzi audycję Life Balance dla newonce.radio, a od września do czerwca 2023 współprowadziła poranny program Dzień dobry TVN w parze z Ewą Drzyzgą. Prowadzi także koncerty i festiwale organizowane przez TVN.

Onet Rano to najbardziej rozpoznawalna, cykliczna produkcja wideo realizowana przez Onet. Średnia oglądalność jednego odcinka przekracza milion projekcji wideo. Oprócz porannego show realizowanego w samochodzie, projekt obejmuje również eksperckie audycje w części studyjnej w ramach Onet Rano #Wiem oraz wyjazdowe programy z różnych miast Polski i zagranicy.

foto. Ringier Axel Springer Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *