Agora zaprasza na 6. edycję Olsztyn Green Festival w dniach 15-17 sierpnia br.

Nosowska, Andrzej Piaseczny, VOO VOO, Paweł Domagała, Mrozu, Ørganek, Krzysztof Zalewski i The Dumplings to tylko niektóre gwiazdy polskiej muzyki popularnej, które wystąpią podczas tegorocznego Olsztyn Green Festival. Oprócz koncertów na uczestników imprezy czekać będzie wiele wydarzeń towarzyszących, promujących ekologię i zdrowy tryb życia.

 

 

Po sukcesie 5. edycji festiwalu, na której bawiło się ponad 30 tys. osób, organizatorzy wydłużyli czas trwania tegorocznej imprezy i po raz pierwszy w historii Olsztyn Green Festival będzie trwać aż 3 dni. W dniach 15-17 sierpnia br. na dwóch scenach zlokalizowanych na terenie plaży miejskiej nad jeziorem Ukiel (ul. Kapitańska 23 w Olsztynie) wystąpią znani artyści sceny muzycznej w Polsce.

W czwartek, 15 sierpnia br. zagrają: Rasmentalism, Lao Che, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky, Wojtek Mazoleweski Quintet Komeda, Mrozu oraz Voo Voo. W piątek, 16 sierpnia br. posłuchać będzie można z kolei takich, gwiazd jak Mela Koteluk, Smolik / Kev Fox, Nosowska, Pro8l3m, Tęskno, The Dumplings, Fisz Emade Tworzywo oraz Ørganek. W sobotę, 17 sierpnia br. organizatorzy zapraszają na występy Eabs, Pauliny Przybysz, Łąki Łan, Sokoła, Wasabi, Baranovskiego, Andrzeja Piasecznego i Pawła Domagały.

Olsztyn Green Festival 2019 to nie tylko koncerty gwiazd, ale także wiele innych atrakcji, m.in. spotkania z artystami, festiwalowe kino z muzycznym repertuarem, strefa mody z oryginalnymi ubraniami oraz dodatkami dla kobiet i mężczyzn, pływanie łódką i nurkowanie w jeziorze Ukiel, a także mobilna ścianka wspinaczkowa. Nie zabraknie również strefy gastronomicznej, a w niej przysmaków z czołowych restauracji i foodtrucków.

W programie dla najmłodszych uczestników imprezy znalazły się natomiast m.in. spotkanie z Edytą Jungowską, zajęcia sportowe, warsztaty i pokaz tańca z ogniem, warsztaty EKO DZIELNI, zbieranie i przetwarzanie nakrętek, zajęcia recyklingowe oraz strefa zabawy.

W ramach innych działań promujących ekologiczny tryb życia organizatorzy zachęcają festiwalowiczów m.in. do wymiany płyt i książek w specjalnej strefie eko, zabrania ze sobą własnych pojemników i korzystania z wielorazowych naczyń oraz segregacji odpadków w trakcie imprezy.

Ostatnie bilety na festiwal dostępne są m.in. na bilety.cojestgrane24.pl. Wszyscy, który zakupią wejściówki na festiwal, otrzymają 3-miesięczny darmowy dostęp do treści na Wyborcza.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Agora SA, współorganizatorem – Urząd Miasta Olsztyn.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na olsztyngreenfestival.com oraz na Facebook.com/olsztyngreenfestival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *