MediaTVPZapowiedzi TV

Akredytacje na III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe

W dniach 25-28 września w Warszawie odbędzie się III Międzynarodowy Festiwal Telewizyjny i Forum Heart of Europe. To międzynarodowe wydarzenie, które Telewizja Polska organizuje już po raz trzeci. Tegoroczna edycja odbędzie się w kompleksie konferencyjnym na terenie Centrum Praskiego Koneser w Warszawie.

W ramach festiwalu odbywa się konkurs produkcji telewizyjnych, wyprodukowanych lub zamówionych przez telewizje publiczne Europy Środkowo-Wschodniej. Nadawcy z Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Estonii, Litwy, Łotwy, Chorwacji, Serbii, Rumunii, Bułgarii, Ukrainy i Gruzji prezentują swoje najnowsze i najlepsze filmy, seriale, dokumenty i programy telewizyjne, które zdobyły uznanie widzów i stanowią retrospektywę twórczości telewizyjnej regionu.

Od 2022 roku podczas wydarzenia ma miejsce Forum Heart of Europe, na które twórcy, producenci i dystrybutorzy mogą zgłaszać projekty filmów telewizyjnych, seriali i dokumentów na różnych etapach ich produkcji. Do udziału w forum swoje produkcje mogą zgłaszać twórcy z: Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Gruzji, Czech, Słowacji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Rumunii, Białorusi, Mołdawii oraz Bułgarii. Spośród projektów zgłoszonych przez twórców, organizatorzy wybiorą do 10 projektów w każdej z trzech kategorii, które zostaną zaprezentowane podczas sesji pitchingowych.

Dla nadawców publicznych z Europy Środkowo-Wschodniej oraz twórców zarówno festiwal, jak i forum Heart of Europe to interesujące miejsce do nawiązania nowych kontaktów, pozyskania kontrahentów do współpracy i partnerów do przyszłych koprodukcji. To także nowa, kreatywna platforma, zrzeszająca europejską branżę audiowizualną.

Już teraz przedstawiciele branży audiowizualnej mogą ubiegać się o akredytacje na to wydarzenie. Formularz akredytacyjny na festiwal i forum Heart of Europe można wypełnić do 15 września 2023 r. na stronie  heartofeurope.tvp.pl.

FORMULARZ AKREDYTACYJNY: https://heartofeurope.tvp.pl/70737129/accreditation-form

WIĘCEJ NA TEMAT FORUM: https://heartofeurope.tvp.pl/forum

WIĘCEJ NA TEMAT FESTIWALU: https://tiny.pl/c7hln

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *