Aktywne wakacje z kanałem TVR

Wakacje trwają w najlepsze! Programy emitowane na kanale TVR podpowiadają jak spędzić je aktywnie! W wakacyjnej ramówce, każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie!

 

 

Miłośników pięknych, egzotycznych miejsc z pewnością zaciekawi „Projekt Zambezi”!  Czyli  program w którym ekonomista, budowniczy, kucharz i prezenter telewizyjny mają jedno wspólne marzenie – wybudować 5-gwiazdkowy hotel w samym sercu afrykańskiego lądu! „Projekt Zambezi” to prawdziwe budowlane wyzwanie. Zmagania z dziką zwierzyną, niekończąca się biurokracją i brakiem materiałów budowlanych to tylko niektóre trudności, jakie ich czekają, a to wszystko na tle zapierających dech w piersiach krajobrazów.

Fanów wędkowania przyciągnie przed telewizory „Hardkorowe Wędkowanie”. Prowadzący słynie z tego, że łowi ryby serfując jednocześnie na desce, albo wręcz wyskakując po swoje zdobycze prosto z helikoptera! Program pozwoli odkryć pasję do wędkarstwa na nowo!

Inną pozycją, która zaintryguje amatorów wędkowania jest „Rybalizacja”. Program opowiada o śmiałych kobietach kochających łowienie ryb. Bohaterki programu podejmują lokalnych mężczyzn w cotygodniowych wędkarskich walkach. Każdego tygodnia uczestników „Rybalizacji” czekają nowe wyzwania, w nowych miejscach i z innym okazem do zdobycia!

Ciekawą pozycją na wakacyjne wieczory są z całą pewnością „Celnicy” – czyli jeden z najchętniej oglądanych programów w TVR. W programie widzowie stają się świadkami cichej wojny strażników granicznych z przemytnikami. Nielegalne papierosy, narkotyki to tylko namiastka tego, z czym każdego dnia mierzą się bohaterowie programu. Czujność  celników nigdy nie maleje.

TVR to kanał o charakterze familijnym kierowany do widzów lubiących zdrowy styl życia na łonie natury. TVR prezentuje programy lifestylowe, przyrodnicze, podróżnicze i rozrywkowe, dzięki czemu każdy widz znajdzie tu coś dla siebie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *