„Aleja zasłużonych dla rocka” i weekend z Queen w Rock Radiu

Na czwartek, 1 listopada br. Rock Radio przygotowuje wyjątkowy program „Aleja zasłużonych dla rocka” poświęcony artystom, którzy odeszli, ale których muzyki wciąż słuchamy. Natomiast w dniach 2-4 listopada stacja zaprosi słuchaczy na weekend z zespołem Queen w związku z premierą filmu „Bohemian Rapsody”, nad którym Rock Radio ma patronat.

 

 

W sierpniu br. pożegnaliśmy legendarną wokalistkę Maanamu – Korę, a 2 miesiące wcześniej – Roberta Brylewskiego (Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael i Armia). Im oraz innym wyjątkowym artystom, których nie ma już z nami – jak Dolores O’Riordan, Chuck Berry, Glenn Frey, Grzegorz Ciechowski, Dawid Bowie, Curt Cobain czy Rysiek Riedel – Rock Radio poświęci szczególną uwagę w programie „Aleja zasłużonych dla rocka”. Audycja będzie nadawana w dniu Wszystkich Świętych w godz. od 10:00 do 20:00.

Natomiast 2, 3 i 4 listopada br. to w Rock Radiu weekend z zespołem Queen, związany z premierą filmu „Bohemian Rapsody”, któremu stacja patronuje. Na antenie rozgłośni pojawią się największe hity zespołu i najciekawsze fakty z jego historii. Cały czas trwa też specjalny konkurs pt. „We are the champions”, w którym słuchacze nagrywają filmy pokazujące, jak słuchają utworów Queen (więcej informacji – na rockradio.pl). W zabawach antenowych związanych z premierą „Bohemian Rapsody” będzie można wygrać zaproszenia na film oraz płyty ze ścieżką dźwiękową.

Specjalne propozycje Rock Radia dla słuchaczy są promowane na antenie stacji, na jej stronie internetowej www.rockradio.pl oraz na profilu rozgłośni na Facebooku i platformie YouTube.

Kreacje oraz materiały wideo przygotowała redakcja Rock Radia

Rock Radio to 4 lokalne stacje radiowe nadające w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Opolu. Prezentują one na antenie wyłącznie rocka w najlepszym wydaniu: od utworów Led Zeppelin, The Doors i The Beatles, przez piosenki Queen, Perfect, Pink Floyd, AD/DC, aż po muzykę Bon Jovi i U2. Rockowy charakter stacji podkreślają też audycje prowadzone przez popularne i wyraziste osobowości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *