PlayerSport w TVTVN Discovery Polska

Aleksandra Mirosław zadebiutuje w piątek w roli komentatorki wspinaczki w Eurosporcie

Mistrzyni i rekordzistka świata we wspinaczce na szybkość Aleksandra Mirosław skomentuje piątkowe zawody Pucharu Świata w Villars na antenie Eurosportu 1 oraz w Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Aleksandra Mirosław to niekwestionowana gwiazda wspinaczki sportowej. Polka jest rekordzistką i mistrzynią świata we wspinaczce na szybkość. W tym sezonie wygrała wszystkie dotychczasowe zawody i z dużą przewagą prowadzi w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. W piątek nie pojawi się jednak na ściance w Villars tylko skomentuje wraz z Jarosławem Kowalskim finałową rywalizację w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze. Będzie to komentatorski debiut rekordzistki świata!!

W sobotę tylko w Eurosporcie Extra transmitowane będą także zawody w prowadzeniu. Ich powtórka, z komentarzem Jarosława Kowalskiego dostępna będzie w niedzielę o 8:30 w Eurosporcie 1.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe grupy Warner Bros. Discovery w Polsce. Eurosport 1 jest najchętniej oglądanym płatnym kanałem sportowym w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żuzel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *