All-in-One Prestigio z 17-calowym dotykowym monitorem

All-in-One Prestigio z 17-calowym dotykowym monitorem to idealne rozwiązanie przede wszystkim tam, gdzie typowy pecet po prostu się nie zmieści.
 

 
Prestigio 17,3 AiO to działający pod kontrolą systemu Windows 10 komputer z dotykową matrycą TN (10 punktów dotyku) o rozdzielczości 1600 x 900. Zastosowano w nim dobrze znany procesor Celeron N3350 (2,4 GHz), 4 GB RAM i 32 GB dysk SSD. Pamięć można powiększyć do 128 GB za pomocą karty microSD lub do 2 TB przy użyciu HDD. Istotnym elementem konfiguracji jest moduł Wi-Fi oraz karta sieciowa z gniazdem RJ-45. Całość waży 2 kg, a dzięki zintegrowanej baterii o pojemności 5 tys. mAh może działać kilka godzin bez zasilania zewnętrznego.
Dzięki tym cechom Prestigio 17,3 AiO to nie tylko komputer PC, ale świetnie sprawdzi się jako terminal sieciowy czy element rozwiązania typu Digital Signage.
Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją producenta, sugerowana cena dla końcowego odbiorcy to 1399 zł.
– Zapotrzebowanie na moc obliczeniową komputera i coraz większe monitory, zwłaszcza w zastosowaniach biznesowych nie tylko przestało rosnąć, ale wręcz spada – mówi Jacek Sobkowski, Product Line Manager, w Asbis Poland, dystrybutora marki PrestigioDo obsługi programów biurowych przecież nie potrzeba wydajnych, drogich i prądożernych maszyn, coraz więcej aplikacji działa w przeglądarkach. W biurach, restauracjach, sklepach nie są potrzebne komputery z ekranami 22-calowymi lub większymi, a z kolei 10- czy 13-calowe tablety to za mało. Dlatego oferujemy rozwiązanie AiO z 17-calowym ekranem i komputerem jeszcze energooszczędnym, a już wydajnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *