Technologia - Promocje

All-in-One’y w dystrybucji CK MEDIATOR

CK MEDIATOR sukcesywnie poszerza swoje kompetencje dystrybucyjne. Z początkiem lipca br., dystrybutor rozszerzył portfolio produktów z kategorii All-In-One. Oferta wzbogaciła się m.in. o iMaci. Krok ten jest kolejnym etapem w rozwoju dystrybutora, który swoim partnerom chce oferować szeroką dostępność sprzętu w segmentach, w których się specjalizuje.
 

Oprócz iMaców, które są dostępne w bardzo przystępnych cenach, w ofercie dystrybutora znajdziemy również komputery All-in-One takich marek, jak: Lenovo, Dell, HP, czy ASUS. Oferowane konstrukcje zwykle nie są demonami wydajności, ale z uwagi na kompaktową i zwartą budowę, mają swoich zwolenników. Przykładowo, osoby chcące zorganizować przestrzeń roboczą w gabinecie, unikając tym samym plątaniny kabli lub po prostu zewnętrznego monitora, który byłby istotny w przypadku korzystania z laptopa.
Propozycje od CK MEDIATOR
CK MEDIATOR oferuje 11 nowych modeli AiO w atrakcyjnych cenach.
Apple iMac – stylowy do gabinetu
Cztery dostępne AiO od Apple’a to: ME087LL/AK1, ME087LL/AK1+, ME086LL/AK3, oraz ME086LL/AK3+. Wszystkie z 21,5-calowymi ekranami. W ich specyfikacji znajdziemy procesor Intel Core i5 oraz kartę graficzną Intel Iris Pro Graphics 5200 (ME086LL/AK3, ME086LL/AK3+) lub Intel HD Graphics 4600 (ME087LL/AK1, ME087LL/AK1+). Pamięć RAM można rozbudować z 8 do 16 GB. Najtańszy model kupimy już za 3799 PLN brutto.
Lenovo – niedrogi AiO z dużym dyskiem SSD
Lenovo IdeaCentre 510-A1/ND to, podobnie jak wspomniane wyżej iMaci, również 21,5-calowy AiO. Posiada procesor AMD A6-9210 oraz kartę graficzną AMD Radeon R4. Co jednak tak naprawdę powinno zainteresować odbiorców? Fakt, że w kwocie 2300 PLN bruttootrzymujemy komputer z 256-gigabajtowym dyskiem SSD, który z całą pewnością usprawni codzienną pracę.
HP 20-C13 – budżetowa propozycja
Czasami zdarza się, że szukamy możliwie najtańszego komputera, który w domu okazjonalnie posłuży do przeglądania sieci. Cena HP 20-C013 to jedyne 1455 PLN brutto. Oczywiście, nie można tu liczyć na topowe komponenty, ponieważ na wyposażenie składa się procesor Intel Celeron J3060 oraz zintegrowana karta graficzna Intel HD Graphics 400, jednak całość bez problemu sprawdzi się jako domowy komputer dla całej rodziny.
Wszystkie komputery All-in-One dystrybuowane przez CK MEDIATOR posiadają 24-miesięczną gwarancję. Dla wybranych modeli gwarancja jest realizowana w systemie door-to-door. Oferowane produkty dostępne są w sklepach na terenie całego kraju, a także w detalicznym sklepie dystrybutora Funtech.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *