Technologia - Promocje

Allview wchodzi na rynek telewizorów Android™ Smart TV

Po wejściu na rynek telewizyjny w październiku rumuńska marka Allview ogłasza podpisanie umowy z Google™, na uruchomienie własnej marki telewizorów Android Smart TV.

 

Podpisanie umowy jest najlepszą rekomendacją Google dla Allview pod względem możliwości, jakie lokalna marka wykazała w przzeszłosci, w integracji z systemem Android w przypadku kilku typów produktów, przede wszystkim smartfonów.

W związku z tym Allview ogłasza, że ​​od grudnia będzie sprzedawać telewizory Android Smart TV i zintegrowanym  Google Assistant, stając się jedyną marką w Europie, która podpisała umowę z Google w tym zakresie.

“Nieustannie  staramy się oferować zaawansowaną technologię w przystępnych cenach, a  telewizory Android Smart TV zmieniają perspektywę użytkowników, udostępniając im treści i aplikacje, które wybierają w menu zorganizowanym tak, aby były łatwo dostępne. Użytkownicy otrzymają zainstalowany i certyfikowany serwis Netflix, dostępny od natychmiast po uruchomieniu urządzenia, miedzy innymi obok YouTube i gier Google Play.”, powiedział Lucian Peticila, dyrektor generalny Allview.

W tej chwili tylko 60 modeli telewizorów na całym świecie jest certyfikowanych przez Google, a częsć  z nich zostały opracowane włąśnie  przez markę Allview.

Allview bedzie dążyć do tego, aby stać się znaczacym graczem na rynku telewizorów Android Smart TV i jest częścią szerszej strategii, dzięki której ma stać się europejską marką z największą liczbą telewizorów certyfikowanych przez  Google w 2019 roku.

* Google, Android, Google Play i inne marki są znakami towarowymi Google LLC

Jeden komentarz do “Allview wchodzi na rynek telewizorów Android™ Smart TV

  • Takie funkcje ma już większość telewizorów, tunerów i odtwarzaczy sieciowych. Różnica ma polegać na spłacie w cenie za papierek od Google?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *