AMC ogłasza konkurs na projekt grafiki serialu „Fear the Walking Dead”

AMC zaprasza fanów serialu „Fear the Walking Dead” do wzięcia udziału w konkursie polegającym na zaprojektowaniu oficjalnej grafiki promującej nowy sezon serialu. Konkurs skierowany jest do fanów serii z Ameryki Łacińskiej, Polski, Portugalii, Rumunii, Hiszpanii, Tajlandii oraz Wielkiej Brytanii.
 
Zwycięski projekt z każdego kraju będzie promować serię na danym rynku, ponadto każdy autor nagrodzonej grafiki otrzyma wynagrodzenie w wysokości $1,000. Konkurs zostanie również rozstrzygnięty na poziomie globalnym – zwycięzca wybrany spośród wszystkich krajów otrzyma w nagrodę podróż dla dwóch osób do Los Angeles, gdzie swój początek miała historia bohaterów „Fear the Walking Dead”. Prace konkursowe oceniać będzie jury w składzie: Greg Nicotero, producent wykonawczy serii oraz producenci wykonawczy
i showrunnerzy, Andrew Chambliss i Ian Goldberg.
 

 

 
„Pasja i oddanie fanów oraz widzów Fear the Walking Dead jest dla nas zawsze powodem do radości”powiedział Geraud Alazard, Senior Vice President of Marketing w AMC Networks International. „Zaproszenie fanów do uczestnictwa w promocji kolejnego sezonu serii wydawało się dla nas naturalnym krokiem. Stworzenie projektu plakatu pozwoli im na wyrażenie swojego stosunku do serialu. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę efekty ich pracy. W związku z konkursem cieszę się również na współpracę z partnerami AMC”.
Fani mogą zgłaszać swoje projekty od dzisiaj do 5 marca. Dokładne wytyczne dotyczące prac, brief oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie https://posterspy.com/creative-brief/fear-the-walking-dead-season-4-pl/.
Światowa premiera 4. sezonu „Fear the Walking Dead” odbędzie się 15 kwietnia, natomiast fani w Polsce będą mogli oglądać serię od 23 kwietnia. W 4. sezonie będziemy mogli zobaczyć świat Madison Clark (Kim Dickens) z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej rzeczywistości „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.
Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *