AMD świętuje 5 lat architektury Zen

W tym miesiącu firma AMD świętuje piąte urodziny architektury „Zen” i z tej okazji dziś opublikowane zostanie wideo z wywiadu z dyrektorami AMD – Johnem Taylorem i Robertem Hallockiem.

 

Wywiad ten przypomni pół dekady rozwoju, innowacji i wiodących rozwiązań dla rynków konsumenckiego i biznesowego, a także przedstawi głębsze spojrzenie na ulepszenia w zakresie wydajności, budowy i efektywności oraz filozofię AMD dot. projektowania procesorów i więcej.

  • Co: 5 lat AMD Ryzen
  • Gdzie: www.amd.com/5YearsofRyzen
  • Kiedy: wtorek, 12 października o g. 16:00 czasu polskiego
  • Kto:
    • John Taylor, główny dyrektor ds. marketingu AMD
    • Robert Hallock, dyrektor ds. technicznego marketingu AMD

Od przeszło 50 lat firma AMD jest siłą napędową innowacji w zakresie technologii komputerowych wysokiej wydajności, graficznych i wizualnych, które następnie stają się fundamentem dla gier, platform zapewniających coraz bardziej intensywne doznania oraz centrów danych. Setki milionów konsumentów, wiodących przedsiębiorstw z listy Fortune 500 i zaawansowanych ośrodków badawczych na całym świecie polegają na technologii AMD każdego dnia ulepszając swój sposób życia, pracy i zabawy.

Pracownicy AMD na świecie koncentrują się na tworzeniu znakomitych produktów, które przekraczają dotychczasowe możliwości. Więcej informacji o tym, jak AMD (NASDAQ: AMD) technologie jutra inspiruje już dziś, można znaleźć na stronie AMD.combloguFacebooku i Twitterze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *