Andrzej Dawidziuk gościem Cafe Futbol

Trener Andrzej Dawidziuk będzie gościem Bożydara Iwanowa w najbliższym Cafe Futbol. Eksperci i goście omówią wiele tematów, m.in. polską szkołę bramkarzy czy sytuację w tabeli PKO BP Ekstraklasy.

 

Trener Andrzej Dawidziuk będzie gościem Bożydara Iwanowa w najbliższym Cafe Futbol. W studiu zasiądą także dziennikarz Polsatu Sport Cezary Kowalski, Roman Kołtoń z „Prawdy Futbolu” oraz były reprezentant Polski Tomasz Hajto. Wśród tematów nie zabraknie bieżących, m.in. pejzażu PKO BP Ekstraklasy po emocjonującym meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa, ale także analizy sytuacji polskich bramkarzy.

Dawidziuk, który od wielu lat szkoli polskich bramkarzy, to niezwykle interesujący rozmówca. W swoim CV może pochwalić się pracą w reprezentacji Polski za czasów Leo Beenhakkera, pomagał reprezentacjom juniorskim i młodzieżowym, był także dyrektorem w MSP Szamotuły. Ma wielki udział w rozwoju talentów Łukasza Fabiańskiego (West Ham), Jakuba Szmatuły (Piast Gliwice) czy Radosława Cierzniaka (Legia Warszawa).

Nie zabraknie także ciekawych materiałów. Szymon Zaworski porozmawiał z Łukaszem Fabiańskim, który obecnie przebywa w Londynie i razem z West Hamem walczy o utrzymanie w Premie League.

Poza wywiadem z golkiperem reprezentacji Polski widzowie będą mieli okazję posłuchać również wypowiedzi Grzegorza Szamotulskiego, byłego golkipera m.in. Legii Warszawa, PAOK Saloniki, Sturmu Graz, Dundee United czy Preston North End, a obecnie trenera bramkarzy Zagłębia Lubin.

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *