Andrzej Piaseczny w Meloradiu

Andrzej Piaseczny dołącza do grona współprowadzących audycje na antenie Meloradia. Będzie go można usłyszeć od 1 października w poniedziałki, środy i piątki w paśmie „Twój dzień z Melo” (10:00 – 15:00) prowadzonym przez Małgorzatę Kościelniak.

 

 
Tuż  przed startem trasy koncertowej „O Mnie, O Tobie, O Nas” Andrzej Piaseczny opowie słuchaczom o jej kulisach i ostatnich przygotowaniach. Wspólnie z Małgorzatą Kościelniak prezentować będzie swoje ulubione utwory, które wybrał specjalnie dla słuchaczy Meloradia. Nie zabraknie również rozmów nie tylko o muzyce.
Bardzo cieszę się na  moje radiowe spotkania ze słuchaczami Meloradia. Mam nadzieję, że z wieloma spotkam się w najbliższym czasie nie tylko na antenie, ale również w trakcie moich nadchodzących koncertów. – mówi Andrzej Piaseczny.
Utwory Andrzeja Piasecznego idealnie pasują do stylistyki  muzycznej Meloradia. Tym bardziej nam miło, że w najbliższych miesiącach będzie wiele okazji, by ich słuchać: zarówno na antenie jak i podczas świetnych koncertów, którym nasze radio patronuje.dodaje Łukasz Pieter, dyrektor muzyczny Meloradia.
Już wkrótce słuchacze Meloradia będą mogli wygrać zaproszenia na koncerty Andrzeja Piasecznego oraz jego nową płytę „25+”.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *