DVB-TMediaPolsatZapowiedzi TV

Andrzej „Piasek” Piaseczny jurorem w „Tańcu z Gwiazdami”

Popularny piosenkarz od 12. edycji programu będzie oceniał występy uczestników. Razem z nim za jurorskim stołem „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zasiadać będą Andrzej Grabowski, Michał Malitowski i Iwona Pavlović. Jak Andrzej „Piasek” Piaseczny, który od lat jest wielkim fanem show Polsatu, sprawdzi się w nowej roli? Decyzję o udziale podjął bardzo szybko, a jesienią widzowie przekonają się, jakie noty przyznaje parom.

 

– Wiele razy proponowano mi udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Starałem się być gentlemanem, więc do tej pory bardzo grzecznie, ale jednak odmawiałem, bo nie umiem tańczyć. Tym razem postanowiłem być jeszcze grzeczniejszy niż dotąd i… przyjąłem zaproszeniepowiedział.

– Mam ogromną nadzieję, że moja obecność w programie w roli jurora doda mu trochę żartu i uśmiechu, nie ujmując absolutnie klasy temu programowi. Przyznam się, że od dawna lubię oglądać „Dancing with the Stars” i śledziłem go z wielką przyjemnością nie tylko w Polsce, ale i w Wielkiej Brytanii. Pewnie pomyślą Państwo, że ktoś, kto sam nie umie tańczyć, nie powinien kogoś oceniać, ale czy krytyk muzyczny musi sam umieć śpiewać? – pozwolę sobie na koniec zażartować. Postaram się być krytykiem srogim i łagodnym, zabawnym i bardzo serio. Jednym słowem myślę, że swoimi wypowiedziami, czasem z przymrużeniem oka, nie wystraszę tancerzy. Pięknie dziękuję Telewizji Polsat za zaproszenie – dodał Andrzej „Piasek” Piaseczny.

Ceniony artysta rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Skończył 50 lat, wydał płytę „50/50” z przebojami „Przedostatni” i „Miłość”, a w mediach otwarcie opowiada o swoim życiu prywatnym.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w poniedziałek o godz. 20:00 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *