Radio

Aneta Kowalska z Grupy Infor przechodzi do zarządu Radia 357

Zarząd Radia 357 wzmocni Aneta Kowalska. Przechodzi z Grupy Infor, gdzie pełniła funkcję dyrektor marketingu i sprzedaży w Dzienniku Gazecie Prawnej. Odpowiadała za proces digitalizacji i rozwój modelu subskrypcyjnego. W tym czasie marka Dziennika Gazety Prawnej osiągnęła pozycję lidera sprzedaży e-wydań. W zarządzie Radia 357 będzie odpowiedzialna za sprzedaż, marketing, komunikację i e-commerce.

 

Od 6 maja 2024 r. zarząd Radia 357 wzmocni Aneta Kowalska.

– To dla nas bardzo ważny moment i mocny transfer w branży. Aneta jest świetnym fachowcem, zna rynek mediów na wylot. Ma na swoim koncie udaną cyfryzację treści DGP i budowę modelu subskrypcyjnego, w wyniku którego DGP wskoczyła na pozycję lidera dystrybucji swojej wersji cyfrowej. To dla nas duża satysfakcja, że Aneta wybrała właśnie Radio 357 na miejsce realizacji swoich talentów mówi Paweł Sołtys kierujący pracami zarządu Radia 357.

Aneta Kowalska w zarządzie Radia 357 będzie odpowiedzialna za sprzedaż, marketing, komunikację i e-commerce.

– Decyzja o przyjęciu zaproszenia do zespołu Radia 357 jest dla mnie nie tylko kolejnym krokiem w karierze. To nie jest zwykła zmiana pracy. Znam fenomen Radia 357 i chcę współtworzyć jego sukces.  Radio 357 już osiągnęło bardzo dużo, ale wciąż ma ogromny potencjał, który warto i trzeba rozwijać. To radio wybitnych osobowości i fantastycznych głosów, wspierające twórców i polską kulturę, angażujące, wolne – nie tylko od partyjnej polityki i bloków reklamowych. Tę wolność czuć tutaj od progu. Jestem dumna, że od teraz mogę traktować to miejsce też jako swoje i bliskie. Gramy dalej i wykorzystamy każdą szansę, by rosnąć i rozwijać sięmówi Aneta Kowalska, od 6 maja członkini zarządu Radia 357.

Aneta Kowalska zastąpi w zarządzie Radia 357 Pawła Ruszkowskiego, który swoją funkcję CFO będzie kontynuował poza zarządem.

– Ponieważ zgodnie z umową spółki nasz zarząd może liczyć maksymalnie 5 osób, Aneta zajmie miejsce, które zwolni Paweł Ruszkowski – Paweł w dalszym ciągu będzie pilnował radiowych finansów, pozostając na stanowisku naszego dyrektora finansowegowyjaśnia Paweł Sołtys.

foto. Radio 357

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *