Kultura, muzyka, kino, moda

Anna i Adam Stachowiakowie z nowym, romantycznym utworem (wideo)

Adam Stachowiak ponownie zawładnął polską sceną muzyczną i telewizyjną! Artysta znany m.in. z poruszającej ballady „Mamo”, tym razem postanowił stworzyć utwór, w którym gościnnie zaśpiewała jego żona Anna.

 

Pamiętacie jego słynny występ z „The Voice Of Poland?

 

 

Charyzmatyczny wokalista ma dziś żonę i dwie córki!

Teledysk do utworu Choć o tym nie wiesz w ciągu doby od premiery przekroczył próg 100 000 wyświetleń w serwisie YouTube, obecnie znajduje się na 19. miejscu na karcie Na Czasie! Pod teledyskiem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy:

  • „Pamiętam Cię z jakiegoś programu telewizyjnego, z piosenką dla mamy- cudownie patrzeć teraz na Wasze szczęście.”
  • „Rozpłynęłam się w tej piosence”
  • „Piękna piosenka. Aż miło patrzeć na Waszą Miłość”
  • „Tu nie potrzeba słów. Gratulacje kochani”
  • „Już nie wiem który raz leci … rozpływam się <niebo>”
  • zachwalają Internauci.

Piosenka jest uzupełnieniem dwóch bestsellerowych książek Anny Stachowiak

o romantycznej historii małżeństwa Stachowiaków. Trzecia z nich, “Ostatni Grzech” ma swoją równoległą premierę z teledyskiem. Artysta ujawnia, że nie warto wstydzić się swoich uczuć i, że można pokazać swoje prawdziwe emocje w stosunku do drugiej osoby.

⁃ Gdy pisałem tekst do tej piosenki, przez moją głowę przewinęły się setki historii, które przeżyliśmy ze sobą przez te 8 lat. Nasze początki, pierwsze mieszkanie, narodziny dzieci, wszystkie trudności i błogosławieństwa, które spotykały nas po drodze. Wiele par ma własne historie, które na samą myśl wywołują w nich łzy wzruszenia i ciarki na ciele. To wszystko zamknęło się w krótkim, bo 3-minutowym utworze i emocjonalnym teledysku – mówi o utworze Adam Stachowiak.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *