Anna Karwan w 11. edycji show Tańca z Gwiazdami

Zaśpiewała podczas jesiennego finału i na żywo ogłoszono jej udział wiosną. Piosenkarka wykonała utwór „What the World Needs Now Is Love” dla tańczących po raz ostatni w jubileuszowym sezonie uczestników „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Gdy Anna Karwan skończyła występ, prowadzący Krzysztof Ibisz poinformował o wszystkim widzów.

 

 

 

 

Anna Karwan to piosenkarka, która brała udział w licznych talent show. Jednym z nich był „Tylko muzyka. Must be the music” w Polsacie, gdzie w drugiej edycji udało się jej awansować aż do półfinału. W 2016 roku wydała cover przeboju „Aleją gwiazd” z repertuaru Zdzisławy Sośnickiej, który cieszył się dużą popularnością.

W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany „Ania Karwan”. Znalazły się na nim takie utwory jak „Głupcy”, „Czarny świt”, „Słucham Cię w radiu co tydzień” obsypany nagrodami, a także „Wszystko”.

Co powiedziała o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”? – Dziękuję za zaproszenie. Cieszę się ogromnie i jestem bardzo wzruszona. Nie trzeba mnie było przekonywać, bo taniec to moje marzenie z dzieciństwa – stwierdziła. – Czeka mnie duże wyzwanie – dodała.

Jak zaprezentuje się w 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

11. edycja „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” wiosną 2020 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *