Anna Starmach w nowej roli

Anna Starmach – autorka książek kulinarnych, jurorka programów telewizyjnych „MasterChef” i „MasterChef Junior” oraz kucharka, z którą gotuje tysiące Polaków wciąż nie zwalnia tempa. Właśnie pochwaliła się w mediach nową współpracą. Dołączyła do rodziny Purella i została ambasadorką produktów superfoods oraz udziałowcem firmy.

 

Nowa linia superfoods

Purella Superfoods wspólnie z Anną Starmach stworzyła linię produktów superfoods, jako uzupełnienie kategorii przypraw i zdrowych dodatków do codziennej diety. Kucharka będzie wspierała działania marki odpowiadając za promocję produktów oraz edukację w zakresie gotowania z superfoods. Produkty będą dostępne w sprzedaży już od 1 maja w sieci Rossman.

– Staram się współpracować z markami, które są dla mnie osobiście bliskie, a także utrzymują wysoki poziom biznesowy. Propozycja wspólnych działań wyszła ze strony Purelli, którą kojarzyłam z doskonałej jakości batonami Ewy Chodakowskiej, towarzyszącymi mi na co dzień, jako zdrowa przekąska. Mój aktywny udział w pracy nad produktami rozpoczął się niespełna rok temu. Jestem bardzo zadowolona, że nasza współpraca nie będzie się opierała wyłącznie na użyczeniu mojego wizerunku, ale również na współtworzeniu firmy, produktu oraz edukowaniu w zakresie superfoods przyznaje Anna Starmach.

Jak zapewnia, wszystkie produkty Purella Superfoods są najwyższej jakości, naturalne, oraz pełne wartości nie tylko odżywczych, ale i zdrowotnych. – Jestem zachwycona i nie mogę się doczekać, kiedy pokażę Polakom, jak fajnie, zdrowo, niewielkim kosztem i wysiłkiem można urozmaicać swój jadłospis. Cieszy mnie, że nieznane dotąd przeciętnemu Polakowi produkty jak np. baobab czy maqui wejdą wkrótce na polski rynek, przez co nasza kuchnia stanie się bogatsza i bardziej kolorowa dodaje.

O Purella Superfoods

Marka Purella zadebiutowała na polskim rynku w 2016 roku. Zaczynała sprzedając chlorellę i jest obecnie liderem sprzedaży tego produkt w Polsce. Następnie wspólnie z Ewą Chodakowską stworzyła linię zdrowych przekąsek Be RAW, którą intensywnie rozwija. Obecnie rozszerza swoje portfolio o linię produktów superfoods, które poszerzą kategorię przypraw. Pierwsze produkty pojawią się na rynku wraz z początkiem maja. Wśród 25 nowości pojawią się m.in.: maca, baobab, guarana, czarnuszka, morwa biała, jagody acai, camu camu czy miechunka peruwiańska. Superfoods od Purelli będzie początkowo można zakupić w drogeriach Rossmann. Firma jednak intensywnie pracuje nad rozszerzeniem kanałów dystrybucji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *