Radio

Antyradio i Radio ZET grają z WOŚP

Antyradio gra z Orkiestrą Świątecznej Pomocy już ósmy rok z rzędu i jest wyłącznym rockowym partnerem radiowym 27. Finału. W tym roku do grona patronów medialnych Finału WOŚP dołączyło również Radio ZET.

Już w środę, 9 stycznia, Jurek Owsiak zaprosi na specjalne wydanie swojego programu “Zaraz będzie ciemno” w Antyradiu, w całości poświęconego 27. Finałowi. Początek godz. 20.00. Tradycyjnie w niedzielę stacja zmieni swoją ramówkę, całkowicie podporządkowując ją WOŚP. Na antenie przez cały dzien rozmowy Tomasza Kasprzyka z Jurkiem Owsiakiem, pojawią się też inni goście związani z Orkiestrą, relacje na żywo ze sztabów w całej Polsce, całodzienna licytacja Złotego Serduszka z numerem 16, która rok temu przyniosła dochód w wysokości 17 tys. zł, a także fragmenty koncertów ze sceny głównej w Warszawie. Jak co roku redakcja oragnizuje też szereg aukcji, wystawiająć m.in.: płyty z autografami artystów z Motorhead, Skunk Anansie czy July Talk, dzień w redakcji Antyradia i prowadzenie wspólnie z Piotrem “Frankiem” Marciniakiem listy przebojów “Turbo TOP”.

Wśród oficjalnych patronów medialnych 27. Finału WOŚP jest również Radio ZET. W niedzielę, 13 stycznia, stacja przez cały dzień będzie na bieżąco relacjonować najważniejsze wydarzenia związane z przebiegiem zbiórki środków na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, a jej studio zostanie zlokalizowane w Centrum Finału na Placu Defilad w Warszawie. Specjalnym korespondentem Radia ZET w Dublinie będzie Szymon Majewski. Przez całą niedzielę na antenie będzie licytowane Złote Serduszko WOŚP z numerem 27. Na aukcje zostały wystawione też: lekcja tańca z Beatą Tadlą, mowa ślubna Szymona Majewskiego oraz rękawice przekazane przez trzykrotnego rajdowego mistrza Europy – Kajetana Kajetanowicza. Wywiadu z Jurkiem Owsiakiem będzie można wysłuchać w sobotnim programie Beaty Tadli “To właśnie weekend”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *