AOC na stoiskach ALSEN i G2 Esports podczas IEM 2020

Od 28 lutego do 1 marca w katowickim Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters. AOC wspólnie ze sklepem ALSEN oraz organizacją G2 Esports przygotowały stoiska, na których gracze będą mogli przyjrzeć się bliżej monitorom marki – w tym debiutującemu, flagowemu modelowi AG353UCG.

 

 

 

 

G2 Esports na IEM

G2 Esports, organizacja będącej partnerem AOC, zaprasza fanów na stoisko R5 w Spodku. Będzie tam okazja do spotkania zawodników G2 i rozegrania turniejów 1 na 1. Gry będą wyświetlane na monitorach AOC AGON AG251FZ. Dzięki nim uczestnicy będą mogli samodzielnie sprawdzić komfort rozgrywki przy odświeżaniu obrazu z częstotliwością 240 Hz.

Stoisko AOC ALSEN

Strefa sklepu ALSEN będzie ulokowana na stoisku C2 w budynku Międzynarodowego Centrum Kongresowego. W ręce zwiedzających zostanie oddana strefa free2play wyposażona w monitory odświeżające obraz 144 razy na sekundę – AOC AGON AG241QX oraz oparty na panelu IPS, AOC 24G2U. Do wyboru będą następujące tytuły:

  • CS:GO
  • League of Legends
  • FIFA
  • Star Craft II
  • Apex Legends

Jednymi z atrakcji będą pojedynki z graczami Alsen Team, wyzwania Fortnite oraz gra terenowa z nagrodami.

Ponadto na miejscu będzie można zapoznać się z najnowszym, flagowym monitorem dla graczy z serii AGONAG353UCG. Jest to model o zakrzywionym, 35-calowym ekranie w formacie 21:9. Monitor wyświetla obraz o rozdzielczości 3440 x 1440 px przy odświeżaniu 200 Hz. Zastosowana w nim matryca VA jest wspomagana technologią Quantum Dot, a jej podświetlenie zostało podzielone na 512 niezależnych stref. AG353UCG otrzymał certyfikaty NVIDIA G-SYNC Ultimate oraz VESA DisplayHDR 1000.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *