PolecaneTechnologia - Promocje

Aplikacja Apple TV na telewizorach Philips

Marka Philips TV & Sound wprowadza aplikację Apple TV na wszystkie swoje telewizory z systemem Android TV. Od teraz użytkownicy z całej Europy, a także innych regionów świata1, będą mieli pełny i łatwy dostęp do serwisu Apple TV+, kanałów Apple TV i innych usług bezpośrednio z poziomu systemu Smart TV2.

 

Aplikacja Apple TV zawiera dostęp do płatnego serwisu Apple TV+ oferującego produkcje, filmy i dokumenty najlepszych twórców z całego świata1. Abonenci usługi mogą oglądać oryginalne programy Apple, w tym seriale “Ted Lasso”, “The Morning Show”, “For All Mankind” i “Servant”, a także takie filmy jak “Greyhound”, “Palmer” czy “Wolfwalkers”.

Ponadto aplikacja pozwala oglądać – zarówno w trybie online, jak i offline – kanały Apple TV, takie jak STARZPLAY, Acorn TV i Noggin, bez reklam i na żądanie, bezpośrednio z poziomu aplikacji. Dzięki funkcji Family Sharing, po wpisaniu osobistego identyfikatora Apple ID i hasła, z subskrypcji kanałów Apple TV może korzystać jednocześnie nawet sześciu członków rodziny. Klienci otrzymują również spersonalizowane i dopasowane do ich potrzeb rekomendacje, a także mają dostęp do biblioteki filmów i programów telewizyjnych zakupionych w Apple.

“Bardzo się cieszę, że możemy udostępnić Apple TV+ użytkownikom naszych telewizorów z systemem Android. Jest to jedna z najlepszych usług streamingowych, która w połączeniu z naszą wielokrotnie nagradzaną technologią przetwarzania obrazu i unikalnym systemem Ambilight pozwoli widzom cieszyć się treściami Apple TV+ w najwyższej jakości obrazu i dźwięku”powiedział Martijn Smelt, CMO Europe w TP Vision.

Osoby, które kupią telewizor Philips z systemem Android z rocznika 2021, znajdą aplikację Apple TV zainstalowaną już na ekranie głównym systemu Smart TV. Właściciele starszych modeli z systemem Android (w wersji 8.0 lub nowszej) mogą dodać aplikację za pośrednictwem sklepu Google Play. Apple TV można znaleźć także w aplikacji Philips TV Collection.

Wszystkie telewizory Philips z systemem Android TV wspierają formaty Dolby Vision i Dolby Atmos oraz są wyposażone w system Ambilight potęgujący wrażenia podczas seansów, dlatego ich użytkownicy mogą oglądać materiały Apple TV+ w prawdziwie kinowej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *