Aplikacje Nickelodeon “Światowe przygody Dory” i “Mistrzowie futbolu Nick”

Po globalnym sukcesie gry „Rycerka Nella: Królewskie Przygody” oraz wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną aplikacji „Sky Whale” (pobraną poza terytorium USA aż 10 milionów razy), Nickelodeon powraca z nowymi aplikacjami. Już od 12 czerwca w Polsce i na świecie dostępne są: edukacyjna gra “Światowe Przygody Dory” oraz przygotowana specjalnie z okazji zbliżającego się wielkimi krokami mundialu gra piłkarska „Mistrzowie futbolu Nick”. Obie aplikacje można znaleźć w sklepach internetowych iTunes, Google Play oraz Amazon.

 

 

„Światowe przygody Dory” to intrygująca gra edukacyjna, kierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, pozwalająca młodym graczom wyruszyć w wyprawę po świecie wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami serialu „Dora poznaje świat”. Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą robić zdjęcia znanych miejsc, zwierząt i przedmiotów, jak również poznawać interesujące fakty o krajach, które odwiedzą w towarzystwie Dory, Lisa Rabusia i innych postaci z animacji „Dora poznaje świat”.

Z kolei widzowie Nickelodeon będą mogli jeszcze mocniej wczuć się w futbolową gorączkę związaną z mundialem, dzięki grze „Mistrzowie futbolu Nick”. Ta szalona gra piłkarska,
z udziałem ulubionych bohaterów Nickelodeon, poraża specjalnie przygotowaną na potrzeby gry kanciastą grafiką w stylu retro. Młodzi gracze mogą wcielić się w ponad 30 ulubionych postaci ze świata animacji Nickelodeon, w tym m.in. w SpongeBoba Kanciastoportego, Hirka Harmidomskiego, Korrę i Danny’ego Phantoma. Rozgrywka dzieje się na boiskach nawiązujących do lokacji z ulubionych programów widzów Nickelodeon, m.in. w Bikini Dolnym i Koronnych Kniejach.

„Światowe przygody Dory” dostępna jest cenie 18,99 PLN, a grę „Mistrzowie futbolu Nick” można pobrać za darmo w internetowych sklepach iTunes, Google Play oraz Amazon.

Dotychczas w portfolio Nickelodeon znalazło się ponad 50 aplikacji kierowanych do dzieci, które na całym świecie zostały pobrane przeszło 100 milionów razy!

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.