Aplikacje Nickelodeon „Światowe przygody Dory” i „Mistrzowie futbolu Nick”

Po globalnym sukcesie gry „Rycerka Nella: Królewskie Przygody” oraz wykorzystującej rzeczywistość rozszerzoną aplikacji „Sky Whale” (pobraną poza terytorium USA aż 10 milionów razy), Nickelodeon powraca z nowymi aplikacjami. Już od 12 czerwca w Polsce i na świecie dostępne są: edukacyjna gra “Światowe Przygody Dory” oraz przygotowana specjalnie z okazji zbliżającego się wielkimi krokami mundialu gra piłkarska „Mistrzowie futbolu Nick”. Obie aplikacje można znaleźć w sklepach internetowych iTunes, Google Play oraz Amazon.

 

 

„Światowe przygody Dory” to intrygująca gra edukacyjna, kierowana do dzieci w wieku przedszkolnym, pozwalająca młodym graczom wyruszyć w wyprawę po świecie wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami serialu „Dora poznaje świat”. Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą robić zdjęcia znanych miejsc, zwierząt i przedmiotów, jak również poznawać interesujące fakty o krajach, które odwiedzą w towarzystwie Dory, Lisa Rabusia i innych postaci z animacji „Dora poznaje świat”.

Z kolei widzowie Nickelodeon będą mogli jeszcze mocniej wczuć się w futbolową gorączkę związaną z mundialem, dzięki grze „Mistrzowie futbolu Nick”. Ta szalona gra piłkarska,
z udziałem ulubionych bohaterów Nickelodeon, poraża specjalnie przygotowaną na potrzeby gry kanciastą grafiką w stylu retro. Młodzi gracze mogą wcielić się w ponad 30 ulubionych postaci ze świata animacji Nickelodeon, w tym m.in. w SpongeBoba Kanciastoportego, Hirka Harmidomskiego, Korrę i Danny’ego Phantoma. Rozgrywka dzieje się na boiskach nawiązujących do lokacji z ulubionych programów widzów Nickelodeon, m.in. w Bikini Dolnym i Koronnych Kniejach.

„Światowe przygody Dory” dostępna jest cenie 18,99 PLN, a grę „Mistrzowie futbolu Nick” można pobrać za darmo w internetowych sklepach iTunes, Google Play oraz Amazon.

Dotychczas w portfolio Nickelodeon znalazło się ponad 50 aplikacji kierowanych do dzieci, które na całym świecie zostały pobrane przeszło 100 milionów razy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *