Apple TV+ od 1 listopada za 24,99 zł (wideo)

Apple zapowiedział, że platforma Apple TV+ pojawi się na rynku od 1 listopada 2019 roku w cenie 24,99 zł po siedmiodniowym okresie próbnym. Serwis ma być dostępny w 100 krajach na świecie. Z kolei platforma Apple Arcade wejdzie na rynek 19 września i zaoferuje na początek 100 oryginalnych gier. Miesięczna subskrypcja wyniesie również 24,99 zł.

 

 

 

 

Podczas wtorkowej konferencji koncern Apple zaprezentował kilka swoich nowości spodziewanych na rynku w nadchodzącym czasie. Wśród nich znalazła się nowa platforma VOD Apple TV+ oraz przeznaczony dla graczy serwis Apple Arcade.

W trakcie konferencji Apple podał nowe szczegóły związane z zapowiedzianą w marcu br. platformą VOD Apple TV+. W ofercie tego serwisu mają się znaleźć m.in. oryginalne treści przygotowywane z udziałem znanych twórców filmowych i telewizyjnych.

Na liście wymienionej przez Apple są m.in. Steven Spielberg, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Octavia Spencer, J.J. Abrams, Jason Momoa, M. Night Shyamalan oraz Jon M. Chu.

Podczas konferencji Apple zapowiedział 3 oryginalne seriale, które trafią do biblioteki na start, wśród nich „For All Mankind”, „The Morning Show” z Jennifer Aniston oraz „See” z Jasonem Mamoa znanym z roli w „Grze o Tron”.

Oprócz tego w Apple TV+ dostępne będą m.in.: „Toxic” od Oprahy; „Amazing Stories” od Stevena Spielberga; „Dickinson” od Aleny Smith z Hailee Steinfeld; „Little America” od Kumaila Nanjiani’ego; „Little Voice” od JJ Abramsa i Sary Bareilles, „Sesame Street’s Helpsters” czy „Snoopy in Space.

 

 

Zgodnie z planem platforma Apple TV+ ma zostać udostępniona 1 listopada br. w 100 krajach na świecie.

 

 

Klienci firmy z Cupertino otrzymają Apple TV+ na rok za darmo

Abonament rodzinny w Apple TV+ zakładający dostęp do platformy dla wielu członków jednego gospodarstwa domowego ma kosztować miesięcznie 4,99 dol., co przekłada się na polską cenę 24,99 zł.

 

 

Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać przez 7 dni skorzystać z darmowego okresu próbnego.

W ramach promocji nabywcy nowych urządzeń z ekosystemu Apple otrzymają darmowy dostęp do nowego serwisu VOD przez rok.

Apple zapowiada, że Apple TV+ będzie dostępny zarówno w trybie online, jak i offline za pośrednictwem aplikacji Apple TV, z której mogą korzystać m.in. użytkownicy telewizorów smart TV Samsunga, LG i Sony, a także takich platform jak Amazon Fire TV.

Apple Arcade od 19 września

Podczas wtorkowej konferencji Apple zapowiedział także, że od 19 września br. udostępni nową platformę o nazwie Apple Arcade. Chodzi o serwis zapewniający korzystanie z gier kompatybilnych z urządzeniami produkowanymi przez Apple.

Koncern planuje, że w ramach miesięcznej subskrypcji w wysokości 4,99 dol. (w naszym kraju 24,99 zł) użytkownicy będą mogli korzystać ze 100 oryginalnych tytułów przeznaczonych na tę platformę, do dyspozycji będzie też miesięczny darmowy okres próbny. Zgodnie z zapowiedzią liczba gier ma systematycznie rosnąć.

źródło: Wirtualnemedia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *