Arsenal TV przez cały sezon w Sportklubie

W sezonie 2018/19 Arsenal na dobre zagości w Sportklubie! Stacja nabyła bowiem wyłączne prawa do serii programów Arsenal TV, w ramach których widzowie zobaczą mecze z udziałem londyńczyków oraz dwa autorskie programy, Arsenal World i Arsenal 360.
 

 
„Kanonierzy” to od lat jedna z najefektowniej grających drużyn w Premier League. W ostatniej dekadzie rządów Arsene’a Wengera londyńczycy nie święcili wprawdzie zbyt wielu tytułów, niezmiennie uważani są jednak na niezwykle widowiskowo prezentującą się drużynę, grę której ogląda się zawsze z wielką przyjemnością. W najbliższych miesiącach wszystkie występy Arsenalu, prowadzonego już przez Unaia Emery’ego, śledzić będą mogli widzowie Sportklubu.
Stacja, nabywając prawa do serii programów Arsenal TV, zyskała możliwość retransmisji wszystkich meczów „The Gunners”, zarówno tych rozgrywanych w ramach Premier League, jak i spotkań pucharowych: w Lidze Europy, ale też w Pucharze Anglii i Pucharze Ligi Angielskiej. Do tego dochodzą również towarzyskie mecze trzynastokrotnych mistrzów Anglii.
Poza meczami w ramówce Sportklubu na dobre zagoszczą również dwa cykliczne programy, Arsenal 360 i Arsenal World, które ukazywać będą funkcjonowanie klubu zza kulis. Widzowie znajdą w nich wywiady z największymi gwiazdami drużyny, ale też z najzdolniejszymi wychowankami i piłkarzami drużyn młodzieżowych, z całym sztabem trenerskim oraz ludźmi pracującymi na stałe w klubie na innych, mniej eksponowanych medialnie stanowiskach. Chrapką dla fanów będą także fragmenty treningów, liczne ciekawostki i dane statystyczne związane z drużyną, arcyciekawe analizy oraz reportaże o zabarwieniu historycznym z fragmentami archiwalnych meczów włącznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *