Ashlee Simpson-Ross w nowym reality show na kanale E! Entertainment

Nowy serial dokumentujący losy Ashlee Simpson-Ross i jej męża Evana Rossa, syna legendarnej piosenkarki Diany Ross. Sześcioodcinkowa produkcja pokazuje, jak małżeństwo dwojga muzyków mierzy się z trudami życia w świetle jupiterów i godzi je z obowiązkami rodzicielskimi.
 

 
W 2004 roku po wydaniu albumu Autobiography Ashlee z dnia na dzień przestała być kojarzona jako młodsza siostra Jessiki Simpson i stała się nową ulubienicą Ameryki. Zaledwie pieć lat po tym, jak jej hit Pieces of me znalazł się na piątym miejscu listy Bllboard Hot 100, piosenkarka postanowiła zawiesić karierę i skupić się na wychowaniu syna, Bronxa. W 2013 roku Ashlee i Evan poznali się, a w kolejnym roku wzięli ślub i powitali na świecie córeczkę Jagger Snow.
Dzięki serialowi Ashlee i Evan będziemy mogli towarzyszyć parze w przygotowaniach do nowego projektu, jakim jest wydanie wspólnego albumu. Poznamy ich życie z dala od medialnego zgiełku, a także rodzinę, przyjaciół i krąg najbliższych znajomych. Ashlee jako weteranka sceny muzycznej podchodzi do swojego „comebacku” bardzo ostrożnie i  razem z mężem na pierwszym planie stawiają dobro dzieci i rodziny. Czy uda im się pogodzić życie prywatne z zawodowym? Nowy serial E! udowadnia, że kluczem do szczęścia jest miłość, wsparcie rodziny i muzyka.
Premiera nowego reality show Ashley i Evan 16 września o 22:00 na kanale E! Entertainment Television

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *