Polsat BOXSport w TV

ATP w Paryżu: Hubert Hurkacz – Grigor Dimitrow w Polsacie Sport i Polsat Box Go

Hubert Hurkacz – Grigor Dimitrow to ćwierćfinał turnieju ATP w Paryżu. Czy Polak po raz pierwszy w karierze pokona Bułgara?

Polski tenisista ma już na koncie trzy zwycięstwa podczas turnieju w Paryżu. Pokonał Sebastiana Kordę, Roberto Bautistę Aguta oraz Francisco Cerundolo, tracąc zaledwie jednego seta. Wrocławianin cały czas walczy o udział w turnieju ATP Finals w Turynie, z udziałem ośmiu najlepszych tenisistów sezonu. Hurkacz na razie w tym zestawieniu zajmuje dziewiąte miejsce.

Z kolei Dimitrow, który ma już na koncie udział w ATP Finals, które wygrał, nie przegrywając nawet meczu, zameldował się w ćwierćfinale po pokonaniu Lorenzo Musettiego, Daniiła Miedwiediewa oraz Aleksandra Bublika. Czy w piątek zrobi kolejny krok w drodze po tytuł?

Będzie to trzecie starcie polsko-bułgarskie. Bilans nie jest korzystny dla Hurkacza, gdyż to Dimitrow wygrał wszystkie trzy mecze. Po raz ostatnio zmierzyli się w lutym w Rotterdamie. Bułgar wygrał w dwóch setach.

Transmisja meczu Hurkacz – Dimitrow w piątek 3 listopada w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek o godz. 14:00