Internet & Gry - Reklama

Auto Świat inauguruje nowy projekt – „DOBRY WARSZTAT”

Redakcja Auto Świata rusza z nową, długofalową akcją prokonsumencką mającą na celu skuteczną pomoc w wyborze właściwego warsztatu samochodowego. DOBRY WARSZTAT to ogólnopolska platforma, która ma nie tylko ułatwić użytkownikom znalezienie serwisu najlepiej spełniającego ich oczekiwania, ale także pomóc profesjonalnym warsztatom w dotarciu do klientów. Jest to także miejsce, gdzie znajdziemy wartościowe treści oraz eksperckie porady przeznaczone zarówno dla kierowców, jak i dla mechaników.

 

 

 

Rynek warsztatów w Polsce jest bardzo różnorodny. Obok siebie funkcjonują producenci i warsztaty mechaniczne różnej klasy i o różnych specjalizacjach. Świadczenie usług naprawczych oraz sprzedaż produktów motoryzacyjnych muszą być oparte na zaufaniu. Polacy szukają rekomendacji w różnych źródłach, zanim zdecydują się na wybór warsztatu samochodowego, a większość z nich zadecyduje
o ponownej wizycie tylko, jeśli jakość usługi była naprawdę satysfakcjonująca.
Długofalowym celem uruchomienia serwisu dobrywarsztat.pl jest stworzenie platformy, na której znajdą się właśnie warsztaty sprawdzone przez klientów oraz godne polecenia.

Mimo olbrzymiej oferty usług związanych z motoryzacją, kierowcy wciąż mają problem ze znalezieniem warsztatu, który znajduje się w pobliżu, jest godny zaufania i poradzi sobie z wykonaniem potrzebnej usługi. Platforma DOBRY WARSZTAT ma to zmienić. Naszą ambicją jest nie tylko stworzenie narzędzia do wyszukiwania warsztatów – chcemy też pokazać klientom, jakiego poziomu obsługi mogą oczekiwać od nowoczesnych i profesjonalnych serwisów, a właścicielom warsztatów dać miejsce, w którym będą mogli pochwalić się jakością swoich usług mówi Piotr Szypulski, redaktor Auto Świata.

Obok rozbudowanej wyszukiwarki serwisów samochodowych, DOBRY WARSZTAT dostarczy odwiedzającym merytorycznych i wartościowych treści: przedstawia rozwiązania najczęstszych problemów związanych z eksploatacją aut, w przyszłości ma pozwalać na ustalenie terminu wizyty i zlecenie wyceny naprawy, jak również ma umożliwiać dzielenie się opiniami na temat jakości i skuteczności usługi w danym warsztacie. Natomiast warsztaty, w ramach obecności na dobrywarsztat.pl, będą mogły zaistnieć w świadomości kierowców jako godne polecenia, co daje szansę na skuteczne dotarcie ze swoją ofertą do zainteresowanych klientów. Wsparcie warszatatów samochodowych oraz zapewnienie najwyższego stopnia komfortu kierowcom  i pasażerom, dzięki dostarczaniu najwyższej jakości części, to najważniejsze z celów serwisu.

Od nowego roku w serwisie, poza potężną porcją wiedzy  przydatnej użytkownikom aut i mechanikom, znajdą się również konkursy dla Internautów.

Partnerami serwisu DOBRY WARSZTAT są ProfiAuto oraz ZF Aftermarket.

Współpraca w ramach portalu DOBRY WARSZTAT to kolejny krok mający na celu rozwój serwisów i jednoczesny wzrost zadowolenia kierowców. Obecnie w ProfiAuto Serwis działa już ponad 1800 warsztatów. Jako największa marka zrzeszająca mechaników w kraju, znamy ich potrzeby. Równocześnie jesteśmy także blisko kierowców, dlatego wspieramy wartościowe projekty dedykowane tym dwóm grupom  – mówi Łukasz Kopiec, dyrektor marketingu ProfiAuto.

– Działalność firmy ZF Aftermarket łączy w sobie najwyższą jakość części uznanych marek LEMFÖRDER, SACHS i TRW, z cyfrowymi innowacjami, które coraz bardziej są widoczne w naszym codziennym życiu. Portal DOBRY WARSZTAT idealnie wpisuje się w naszą strategię na polskim rynku. Wierzymy, że platforma ta ułatwi kierowcom dotarcie do najwyższej jakości usług i części, a właścicielom warsztatów umożliwi zaprezentowanie profesjonalizmu i kompetencji przy wykonywanych naprawachkomentuje Monika Chomicka, Marketing Manager ZF Aftermarket.

Projektowi DOBRY WARSZTAT towarzyszą materiały redakcyjne w tygodniku Auto Świat oraz na autoświat.pl, jak również kampania w social mediach, display oraz mobile. Akcja będzie także wspierana działaniami promocyjnymi w mediach Ringier Axel Springer Polska.

Więcej: www.dobrywarsztat.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *