Internet & Gry - Reklama

„Auto Świat w stereo” – rusza podcast „Auto Świata” z Robertem Rybickim i Piotrem Szypulskim

4 czerwca o godz. 10.30 na Autoświat.pl zadebiutuje podcast „Auto Świat w stereo”. W każdym odcinku dziennikarze najpopularniejszego magazynu motoryzacyjnego w Polsce, Robert Rybicki i Piotr Szypulski, skomentują ważne wydarzenia świata motoryzacji, porozmawiają z zaproszonymi gośćmi, a także zapewnią dużą dawkę wiedzy na temat samochodów. Premierowe odcinki podcastu „Auto Świat w stereo” będą dostępne w każdy piątek na Autoswiat.pl oraz na audio.onet.pl.

 

Podcast „Auto Świat w stereo” poprowadzi duet Robert Rybicki i Piotr Szypulski. Odcinki będą dostępne na Autoswiat.pl, audio.onet.pl oraz na wybranych platformach podcastowych. Autorzy – uznani dziennikarze motoryzacyjni – będą rozmawiać o samochodach z dystansem i humorem, w każdym odcinku przeprowadzą także rozmowę z zaproszonym gościem. W pierwszym wydaniu podcastu weźmie udział Marcin Mizgalski, pasjonat zielonej energii oraz motoryzacji.

Pierwszy odcinek „Auto Świat w stereo” będzie poświęcony samochodom napędzanym silnikami spalinowymi, a także elektrykom zasilanym własnym prądem ze słońca. W programie prowadzący wraz z gościem odpowiedzą na pytanie, o ile tańszy w użytkowaniu może być samochód elektryczny i czym potrafi zaskoczyć kierowcę.

„Auto Świat w stereo”: premiera w każdy piątek o godz. 10.30 na Autoswiat.pl oraz audio.onet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *